Trwa ładowanie...
d8ynqp9

Kuchenne rewolucje

Najnowsze informacje
2.4
(95 głosów)
Oceń:

"Kuchenne rewolucje" to popularny program kulinarny, w którym znana restauratorka Magda Gessler pomaga wrócić do dawnej chwały lokalom, które coraz niebezpieczniej zbliżają się do bankructwa. W przeciągu kilku dni prowadząca zmienia wygląd, menu, a nawet pracowników restauracji. "Kuchenne rewolucje" są pełne zaskakujących metamorfoz, a ich rezultaty można oglądać na antenie TVN-u. Program od początku istnienia na antenie budzi kontrowersje, głównie za sprawą barwnej i pełnej pasji prowadzącej.

Formuła programu "Kuchenne rewolucje" jest stała. Do prowadzącej zwraca się po pomoc restauracja, która z trudem utrzymuje się na rynku. Brak zainteresowania, puste sale, mało smaczne jedzenie i nieumiejętne zarządzanie, są cotygodniowym wyzwaniem czekającym na Magdę Gessler.

W kilka dni prowadząca dokonuje zaskakujących zmian. Usuwa wszystko to, co utrudnia prowadzenie lokalu. Komponuje nowe menu, zmienia wystrój, a nawet zwalnia mało wydajnych pracowników. Wszystkie jej działania mają spełnić jeden cel - przywrócić do "życia" podupadającą restaurację.

Po kilkudniowej walce z problemami, z jakimi boryka się lokal, przychodzi czas na egzamin. Zaproszeni goście smakują wybornej kolacji, a właściciele wraz z Magdą Gessler rozpływają się w zachwytach. Po kilku tygodniach prowadząca wraca do zrewolucjonizowanego lokalu i ocenia, ile z jej rad właściciele restauracji wzięli sobie do serca. Jeżeli nie zastosowali się do jej zaleceń, czeka ich sroga nagana!

Program emitowany jest na antenie TVN-u od 6 marca 2010 roku. Bardzo szybko zdobył popularność i nadal przyciąga przed telewizory rzesze widzów. W przeciągu kilku tygodni Magda Gessler stała się rozpoznawalną i cenioną celebrytką, a kontrowersje związane z programem tylko pomogły jej w karierze.

Program przez trzy pierwsze serie był emitowany w soboty o godzinie 18:00, po czym, w wyniku wielkiego sukcesu oglądalności, emisja premierowa została przełożona na czwartek na godzinę 21:30. W soboty o 18:00 nadawane są powtórki programu.

Program "Kuchenne rewolucje" do grudnia 2011 roku doczekał się 4 edycji i niemalże 50 odcinków.

"Kuchenne rewolucje" wzorowane są na brytyjskim programie "Kitchen Nightmares", którego gospodarzem jest Gordon Ramsay.

LISTA RESTAURACJI, KTÓRE ODWIEDZIŁA MAGDA GESSLER:

1. SERIA: Dziki Młyn (Warszawa), Panorama (Gdańsk), Franz Josef (Katowice), Impuls (Łódź), Artemis (Poznań), Pod Arsenałem (Toruń), U Zosi (Szczawnica), Grande Azzurro (Bródno)

2. SERIA:Cinamon (Racibórz), InCognito Club (Mrozy), Wook and Roll (Warszawa), Broniszówka (Bronisze), Zamkowa (Świdwin), Paroles paroles (Kraków), Czarcia Łapa (Lublin), Tabun (Otomin k. Gdańska), Tawerna Dominikańska (Gdańsk)

3. SERIA:Obrochtówka (Zakopane), Colloseum (Tychy), Peper's (Białystok), Kuchnia i wino (Pszczyna), Bar u Jędrusia (Tomaszów Mazowiecki), Indian Ocean (Poznań), Maxim (Wieliczka), Intraco (Warszawa), Karczma u Jędzy (Kraków), Barcelonka (Przemyśl), Barbarossa (Siedlce), Darjan Brydż (Bystrzyca Kłodzka)

4. SERIA:Open Air (Magdalenka), Rodeo Stek House (Kwidzyn), Panorama (Nowogród), Penelopa (Inowrocław), Zielone Wzgórze (Tarnowskie Góry), Karczma przy Dworze (Jasionka), Braterska (Tarnów), Wei Heping (Warszawa), Stara Kuźnia (Magnuszew), Galeria Smaku (Kozienice), Stella Cafe (Lębork), Karczma Nałęczowska (Nałęczów), Karczma Polany (Kościelisko), Zapiecek.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8ynqp9
d8ynqp9
d8ynqp9