WP
WP

Maciej Musiał - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Maciej Musiał ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Podziel się
WP

Maciej Musiał - polski aktor serialowy, filmowy i dubbingowy młodego pokolenia, prezenter telewizyjny.

Maciej Musiał - wykształcenie

Maciej Musiał jest synem aktorskiej pary Anny i Andrzeja Musiałów. Ukończył naukę w XXVII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie. Przez rok studiował filozofię na Uniwerystecie Warszawskim. Od października 2016 rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim o specjalności aktorstwo dramatyczne w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Maciej Musiał - role aktorskie

Na ekranie zadebiutował niewielką rolą w serialu "Plebania". Pierwsze poważne kroki aktorskie Maciej Musiał postawił na planie serialu "Ojciec Mateusz", w którym wcielił się w postać Michała Wielickiego. Jako dziecko wystąpił również w takich produkcjach jak "Futro", "Prawo miasta" i "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Od roku 2011 występuje w serialu "Rodzinka.pl", w którym gra najstarszego syna państwa Boskich - Tomka. Widzowie mogą kojarzyć go też z takich produkcji telewizyjnych jak "Hotel 52", "Ranczo", "Krew z krwi", "Prawo Agaty" oraz "Czas honoru".

Maciej Musiał jako prezenter

W roku 2013 zagrał główną rolę w biografii filmowej Jasia Meli - "Mój biegun". Musiał jest także prezenterem telewizyjnym. Prowadził takie programy jak "Poziom 2.0", "Cheese", "The Voice of Poland" oraz "Kocham Cię, Polsko". Maciej Musiał użyczył też swojego głosu w wielu produkcjach filmowych oraz grach komputerowych.

Zobacz wszystkie filmowe role Macieja Musiała

Data urodzenia

11.02.1995

Miejsce urodzenia

Warszawa

Profesja

Aktor, prezenter

Filmografia

Offline (2012)

Baby są jakieś inne (2011)

Mój biegun (2011)

Dzień dobry, kocham Cię! (2014)

Futro (2007)

Plebania ()

1983 ()

Seriale
Programy
WP
WP