Trwa ładowanie...
d3ck8n3

Maciej Musiał

Najnowsze informacje
4.7
(61 głosów)
Oceń:
d3ck8n3
ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski, fot: Pawel Kibitlewski

Maciej Musiał - polski aktor serialowy, filmowy i dubbingowy młodego pokolenia, prezenter telewizyjny.

Maciej Musiał - wykształcenie

Maciej Musiał jest synem aktorskiej pary Anny i Andrzeja Musiałów. Ukończył naukę w XXVII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie. Przez rok studiował filozofię na Uniwerystecie Warszawskim. Od października 2016 rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim o specjalności aktorstwo dramatyczne w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Maciej Musiał - role aktorskie

Na ekranie zadebiutował niewielką rolą w serialu "Plebania". Pierwsze poważne kroki aktorskie Maciej Musiał postawił na planie serialu "Ojciec Mateusz", w którym wcielił się w postać Michała Wielickiego. Jako dziecko wystąpił również w takich produkcjach jak "Futro", "Prawo miasta" i "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Od roku 2011 występuje w serialu "Rodzinka.pl", w którym gra najstarszego syna państwa Boskich - Tomka. Widzowie mogą kojarzyć go też z takich produkcji telewizyjnych jak "Hotel 52", "Ranczo", "Krew z krwi", "Prawo Agaty" oraz "Czas honoru".

Maciej Musiał jako prezenter

W roku 2013 zagrał główną rolę w biografii filmowej Jasia Meli - "Mój biegun". Musiał jest także prezenterem telewizyjnym. Prowadził takie programy jak "Poziom 2.0", "Cheese", "The Voice of Poland" oraz "Kocham Cię, Polsko". Maciej Musiał użyczył też swojego głosu w wielu produkcjach filmowych oraz grach komputerowych.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ck8n3
d3ck8n3
d3ck8n3