"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop w pojedynkę przywitał się z widzami. "Jedna osoba temu nie podoła"

Marcin Prokop skrzyknął pomocników do prowadzenia wtorkowego wydania "Dzień Dobry TVN"
Marcin Prokop skrzyknął pomocników do prowadzenia wtorkowego wydania "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © Instagram

21.05.2024 09:14, aktual.: 21.05.2024 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgodnie z poniedziałkową zapowiedzią Marcina Prokopa, Dorota Wellman nie pojawiła się we wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Prezenter przywitał się z widzami sam, choć zapewnił, że skrzyknął do pomocy towarzyszy. - Jedna osoba temu nie podoła - stwierdził Prokop, którego na antenie wsparła "drużyna pierścienia".

- Kogo nie widać? Nie widać tej jedynej, bez której poranek staje się gorszy, bez której słońce staje się chłodniejsze - mówił poetycko tuż przed wejściem na antenę Marcin Prokop na nagraniu z zewnętrznego studia "Dzień dobry TVN" opublikowanego w sieci tuż przed rozpoczęciem porannego programu.

Dziennikarz z lornetką na szyi wypatrywał z dachu swojej towarzyszki, a następnie zdradził co nieco widzom na temat tego, co czeka i jego, i ich we wtorkowym wdaniu.

Wygląda na to, że dzisiejszy odcinek będę musiał rozpocząć sam. Natomiast oczywiście nie chciałbym się poczuć samotny, dlatego postanowiłem rozejrzeć się za współprowadzącymi, którzy zastąpią - choć to oczywiście niemożliwe - Dorotę Wellman. Jedna osoba temu nie podoła, dlatego skrzyknąłem drużynę pierścienia, którą wkrótce państwu objawię - zapowiedział Prokop. Kogo konkretnie miał na myśli?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto zastąpił Dorotę Wellman?

Wspomnianą drużyną pierścienia, która wsparła Marcina Prokopa we wtorkowym wydaniu, byli reporterzy i dziennikarze na co dzień związani z "Dzień Dobry TVN": Marcin Hładki, Kinga Burzyńska, Aleksandra Rogowska i Marcin Sawicki.

Marcin Prokop o zmianach we wtorkowym "Dzień Dobry TVN"

O nieoczekiwanych zmianach we wtorkowym "Dzień Dobry TVN" Marcin Prokop poinformował w poniedziałek po południu. W mediach społecznościowych programu pojawiło się nagranie, w którym prezenter zapowiedział nieobecność Doroty Wellman.

- Dostałem właśnie straszliwą wiadomość. Wiadomość, która zrujnowała moje życie, a mianowicie, że jutro o poranku nie będzie ze mną Doroty Wellman. Ma oczywiście bardzo pilne sprawy w ministerstwie, więc nie będzie mogła być ze mną, ale ja sam też przecież nie podołam - żartował gospodarz "Dzień Dobry TVN", jednocześnie zwracając się do fanów programu z nietypowym zadaniem.

Poprosił, by nadsyłali propozycje kandydatów na zastępcę. Widzowie typowali zarówno spośród grona obecnych, jak i byłych gospodarzy "Dzień Dobry TVN". Padło nawet nazwisko Szymona Hołowni.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" przestrzegamy przed wyjściem z kina za wcześnie na "Kaskaderze", mówimy, jak (nie)śmieszna jest najnowsza komedia Netfliksa "Bez lukru" oraz jaramy się Eurowizją. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także