Trwa ładowanie...
d19kysp

The Voice Of Poland

Najnowsze informacje
4.7
(123 głosy)
Oceń:

"Najważniejszy jest głos!" - to hasło talent show "The Voice Of Poland".

Tysiące uczestników staje do walki o wygraną. Przesłuchania on-line oraz te przed specjalistami z branży muzycznej. W roli jurorów 2. edycji: Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z Afromental. Gospodarzami programu są Tomasz Kammel i Marika.

Trenerzy w "The Voice Of Poland"

Czterech trenerów po raz drugi spróbuje odnaleźć najlepszy głos w Polsce. Setki wybitnie utalentowanych osób z całego kraju wyłonionych na przesłuchaniach on-line oraz wybranych przez specjalistów z branży muzycznej, zmierzy się na etapie "Przesłuchań w ciemno".

Jak wygląda ocena występu w "The Voice Of Poland"

Podczas pierwszego castingu jurorzy siedzą tyłem do uczestników. Oceniają jedynie ich wokal. Gdy uczestnik wzbudzi ich zainteresowanie, juror włącza specjalny przycisk "chcę cię mieć w swojej drużynie". Wówczas jego fotel odwraca się przodem do uczestnika. W sytuacji, gdy więcej niż jeden z trenerów naciśnie guzik, to uczestnik decyduje z kim będzie chciał współpracować.

Drużyny w "The Voice Of Poland"

Każdy z jurorów musi skompletować drużynę składającą się z 12 wokalistów. Wewnątrz drużyn organizowane są pojedynki polegające na tym, że dwoje wokalistów śpiewa tę samą piosenkę. Juror decyduje, który z nich był lepszy.

Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce w rezultacie stanie 20 wokalistów. W odcinkach na żywo trenerzy oraz widzowie za pomocą głosowania telefonicznego i sms, będą decydować o tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka.

Jurorzy pierwszej polskiej edycji "The Voice Of Poland"

Jurorami pierwszej polskiej edycji byli: Kayah, Ania Dąbrowska, Andrzej "Piasek" Piaseczny oraz Adam "Nergal" Darski. Show prowadził Hubert Urbański.

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19kysp
d19kysp
d19kysp