Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland". Michał Szpak zmysłowo tańczy do hitu Natalii Oreiro

Jurorzy "The Voice of Poland" niejednokrotnie udowodnili, że w czasie przerw od nagrań potrafią się bawić równie dobrze jak uczestnicy programu. Tym razem publikę rozgrzał zmysłowy taniec Michała Szpaka przy akompaniamencie muzycznym Margaret.

"The Voice of Poland". Michał Szpak zmysłowo tańczy do hitu Natalii OreiroŹródło: Materiały prasowe
d2s501r

"The Voice of Poland". Michał Szpak tańczy na scenie

Widzowie mają okazję oglądać dziesiątą jubileuszową edycję programu "The Voice of Poland". Zarówno podczas przesłuchań w ciemno, jak i w trakcie bitew na żywo w programie nie brakuje emocji. Jednak jurorzy robią wszystko, aby podkręcić atmosferę nawet w przerwach od nagrań.

Ostatnio Michał Szpak i Baron zaprezentowali publiczności improwizowany skecz. Tym razem rozrywkę widzom "The Voice of Poland" zapewnił sam Szpak. Kamil Bednarek przyznał się przed kamerami, że był kiedyś zakochany w Natalii Oreiro, czyli odtwórczyni głównej roli w popularnej telenoweli "Zbuntowany Anioł".

Po tym komentarzu Margaret zaczęła grać na trąbce podkład muzyczny do piosenki z czołówki – "Cambio Dolor". Michał Szpak nie mógł się powstrzymać. Od razu wstał z fotela i zaczął zmysłowo tańczyć.

d2s501r

Ten filmik zza kulis "The Voice of Poland" na pewno was rozbawi. Sprawdźcie sami:

d2s501r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s501r