Trwa ładowanie...
d4ke1iw
Informacja prasowa
Talent Show

"The Voice of Poland": Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie. Zobaczcie wideo

Michał Szpak razem z Aleksandrem Milwiw-Baronem postanowili uprzyjemnić publiczności muzycznego show wielogodzinne nagrania. I zrobili to w bardzo niekonwencjonalny sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak i Baron wiedzą, jak zrobić show
Michał Szpak i Baron wiedzą, jak zrobić show (tvp, Fot: Waldemar Kompała/TVP)
d4ke1iw

Przed nami kolejne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". W trakcie wielogodzinnych nagrań programu, trenerzy zawsze dbali o dobre samopoczucie prawie 500-osobowej publiczności zasiadającej w studiu. W trakcie jednej z przerw Michał Szpak oraz Baron z zespołu Afromental, zaprezentowali skecz, który zaimprowizowali!

- Witamy na pokładzie linii lotniczych. Szanowni Państwo, proszę zająć miejsca... - zaczął ochoczo Baron.

W trakcie wypowiadania tych słów, Michał Szpak zaczął prezentować każde kolejne kwestie płynące z ust Barona, odwzorowując przy tym znane wszystkim czynności stewardów na pokładach samolotów.

d4ke1iw

Zobacz też: Trenerzy "The Voice of Poland" szaleją na swoich fotelach. Zobacz wideo

Michał Szpak wykazał się ogromną dawką poczucia humoru, dzięki czemu publiczność w kilkanaście sekund pokochała pastisz w jego wykonaniu. Przedstawieniem zachwycony był także Tomasz "Tomson" Lach, który nie był w stanie powstrzymać salw śmiechu.

"Masz aktorski talent", "Powinieneś grać w komediach" - krzyczały osoby z publiczności muzycznego show.

Zobacz też: "The Voice of Poland". Pan Andrzej z widowni nową gwiazdą sieci? Jego występ obejrzały setki tysięcy widzów

Czy równie kreatywnym podejściem do najbliższych muzycznych starć wykażą się uczestnicy "The Voice of Poland"? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Przypomnijmy, że to już ostatnie Bitwy jubileuszowej edycji programu. W sobotnim odcinku poznamy 28 uczestników, którzy w kolejnym etapie - Nokaucie, będą walczyli o miejsce w odcinkach na żywo.

d4ke1iw

Podziel się opinią

Share
d4ke1iw
d4ke1iw