Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
talent show

"The Voice of Poland": Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie. Zobaczcie wideo

Michał Szpak razem z Aleksandrem Milwiw-Baronem postanowili uprzyjemnić publiczności muzycznego show wielogodzinne nagrania. I zrobili to w bardzo niekonwencjonalny sposób.

Share
"The Voice of Poland": Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie. Zobaczcie wideo
Źródło: tvp, Fot: Waldemar Kompała/TVP
d47kqst

Przed nami kolejne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". W trakcie wielogodzinnych nagrań programu, trenerzy zawsze dbali o dobre samopoczucie prawie 500-osobowej publiczności zasiadającej w studiu. W trakcie jednej z przerw Michał Szpak oraz Baron z zespołu Afromental, zaprezentowali skecz, który zaimprowizowali!

- Witamy na pokładzie linii lotniczych. Szanowni Państwo, proszę zająć miejsca... - zaczął ochoczo Baron.

W trakcie wypowiadania tych słów, Michał Szpak zaczął prezentować każde kolejne kwestie płynące z ust Barona, odwzorowując przy tym znane wszystkim czynności stewardów na pokładach samolotów.

d47kqst

Michał Szpak wykazał się ogromną dawką poczucia humoru, dzięki czemu publiczność w kilkanaście sekund pokochała pastisz w jego wykonaniu. Przedstawieniem zachwycony był także Tomasz "Tomson" Lach, który nie był w stanie powstrzymać salw śmiechu.

"Masz aktorski talent", "Powinieneś grać w komediach" - krzyczały osoby z publiczności muzycznego show.

Czy równie kreatywnym podejściem do najbliższych muzycznych starć wykażą się uczestnicy "The Voice of Poland"? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Przypomnijmy, że to już ostatnie Bitwy jubileuszowej edycji programu. W sobotnim odcinku poznamy 28 uczestników, którzy w kolejnym etapie - Nokaucie, będą walczyli o miejsce w odcinkach na żywo.

d47kqst

Podziel się opinią

Share
d47kqst
d47kqst