Trwa ładowanie...
d44ieph

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Najnowsze informacje
2.6
(43 głosy)
Oceń:

Żywiołowa Tina Turner i skandalizująca Lady Gaga na jednej scenie z porywającą Marylą Rodowicz i Krzysztofem Krawczykiem. Niemożliwe? Możliwe w nowym, popularnym na świecie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ("Your Face Sounds Familiar"). Genialne wykonania światowych przebojów i niecodzienne metamorfozy gwiazd. Wszystko absolutnie perfekcyjne. Doskonała zabawa i szczytny cel.
Zasady programu są proste. Światowe przeboje, które znają wszyscy, są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Mają one nie tylko precyzyjnie zaśpiewać przebój, ale i "przeistoczyć się" w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju. Liczyć się będzie strój, makijaż, ruch sceniczny znany z koncertów i teledysków. Nie tylko przed uczestnikami ogrom pracy. Nad niecodzienną metamorfozą pracować będzie sztab ludzi, bo każda z gwiazd aż ośmiokrotnie zmieni swoją twarz za każdym razem wcielając się w inną ikonę muzyczną. Sceniczną i muzyczną metamorfozę przejdą: Julia Pietrucha, Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar, Agnieszka Włodarczyk, Paulla, Artur Chamski i Paweł Tucholski. O tym, kto z nich najlepiej sprosta zadaniu, decydować będzie czteroosobowe jury: światowej sławy mezzosopranistkę Małgorzatę Walewską, aktorkę i artystkę, kobietę-kameleona Katarzynę Kwiatkowską, aktora Pawła Królikowskiego oraz wizjonera polskiej sceny klubowej DJ-a Adamusa.
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jedyny program, gdzie mimo zaciekłej walki o bycie najlepszym, to nie rywalizacja będzie najistotniejsza. Liczyć się będzie dobra zabawa i cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków, jak i finału, przeznaczą wygraną. Może to być wsparcie finansowe chorej osoby, pomoc dla wybranego domu dziecka, czy schroniska dla zwierząt.
Program poprowadzi męski duet - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Dla Telewizji POLSAT show produkuje Endemol. Premiera w sobotę, 8 marca o godz. 21:50 Źródło: Polsat

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ieph
d44ieph
d44ieph