Piotr Gąsowski przyznał, dlaczego wrócił do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zaskoczył szczerością

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka pojawią się w 20. edycji muzycznego show Polsatu
Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka pojawią się w 20. edycji muzycznego show Polsatu
Źródło zdjęć: © kapif | AKPA

01.02.2024 16:27, aktual.: 01.02.2024 18:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka wiosną ponownie pojawią się na antenie Polsatu w specjalnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Były gospodarz muzycznego show nie krył radości z faktu powrotu na antenę, a jednocześnie zaskoczył szczerością na temat powodu tej decyzji.

Po tym, jak rok temu Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka ku zaskoczeniu fanów zniknęli z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym pojawiali się od prawie dekady, dziś triumfalnie do niego wracają. Dawna uczestniczka pierwszej edycji i jurorka w 17. pozostałych, niebawem znów sprawdzi się w muzycznym pojedynku.

Tym razem mierzyć się będzie z najlepszymi, bo w 20., jubileuszowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o wygraną będą walczyć najlepsi z najlepszych: dotychczasowi zwycięzcy i finaliści poprzednich serii. Co więcej, po raz pierwszy w historii show w wyborze laureata swój udział będą mieć nie tylko jurorzy, ale i widzowie, co zapowiedziano na czwartkowej konferencji ramówkowej Polsatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Występy Katarzyny Skrzyneckiej, jak i pozostałych uczestników wyjątkowej edycji "all stars" oceniać będzie m.in. Piotr Gąsowski, który podobnie jak aktorka, także wraca do programu i zasiądzie za jurorskim stołem obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego.

Piotr Gąsowski wraca do Polsatu. Powiedział, dlaczego

Piotr Gąsowski, który wraz z pozostałymi uczestnikami 20. edycji muzycznego show Polsatu, pojawił się w czwartek na konferencji ramówkowej stacji, nie krył radości z faktu, że wraca do programu.

- Będę młodym, łagodnym jurorem. Przede wszystkim chciałem powiedzieć, że bardzo się cieszę, chociaż to za mało powiedziane. Jestem wzruszony. Będę na pewno co chwilę płakał na waszych występach, bo już z tego jestem znany...- mówił ze sceny, po czym, w przypływie zaskakującej szczerości dodał, co przesądziło o jego powrocie.

- Wróciłem dla pieniędzy i z sentymentu – powiedział żartobliwie, budząc uśmiech na twarzach kolegów.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Kto wystąpi w programie?

Przypomnijmy, że w jubileuszowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi" zobaczymy m.in. Marię Tyszkiewicz, Aleksandrę Szwed, Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Ziółkę, Stefano Terrazzino, Filipa Lato czy Kacpra Kuszewskiego.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad serialem "Forst" z Borysem Szycem, omawiamy ostatni film Nicolasa Cage'a, a także pochylamy się nad "The Curse" czyli najbardziej niezręczną produkcją ostatnich lat. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także