Trwa ładowanie...
d2fz9o1

Gogglebox. Przed telewizorem

Najnowsze informacje
4.3
(6 głosów)
Oceń:
d2fz9o1
Przewodnik po najciekawszych programach i serialach, czyli ''Gogglebox. Przed telewizorem'' Facebook.com

''Gogglebox. Przed telewizorem'' to polski program reality show. Jego formuła została oparta na brytyjskim formacie ''Gogglebox'', który jest emitowany na tamtejszej antenie Channel 4. Polską wersję można oglądać od 6 września 2014 roku na TTV. ''Gogglebox. Przed telewizorem'' od samego początku bije rekordy popularności, co przekłada się na oglądalność.

Gogglebox. Przed telewizorem – opis programu

Program ''Gogglebox. Przed telewizorem'' przenosi widzów do domów i mieszkań rodzin lub przyjaciół, którzy komentują wybrane programy telewizyjne z poprzedniego tygodnia. Bohaterowie zaproszeni do udziału w tym reality show w charakterystyczny dla siebie sposób udzielają wypowiedzi na temat tych produkcji.

W ''Gogglebox. Przed telewizorem'' uczestnicy oglądają zarówno inne programy typu reality show (np. ''Ameryka Express'', ''Rolnik szuka żony''), a także seriale (najczęściej ''Korona królów'', ''Na Wspólnej''). W każdym odcinku ''Gogglebox. Przed telewizorem'' dla urozmaicenia, pojawiają się także produkcje paradokumentalne ("'Na ratunek 112'', ''Szpital'', ''Ukryta prawda'') oraz talent show (głównie ''Mam talent'', ''Twoja twarz brzmi znajomo'').

Gdy w telewizji są nadawane ważniejsze wydarzenia sportowe czy też kulturalne, uczestnicy ''Gogglebox. Przed telewizorem'' także komentują takie przypadki. Widzowie mają okazję ''zajrzeć'' do mieszkań osób biorących udział w programie – tym samym wszyscy bohaterowie stają się bliżsi każdemu z nas.

Dzięki prawdziwym emocjom uczestników programu, łatwo można zrozumieć, co ich denerwuje, a co zachwyca. Ich komentarze są dowcipne, trafne i przede wszystkim szczere – nie boją się powiedzieć prawdy o oglądanych produkcjach telewizyjnych. W ''Gogglebox. Przed telewizorem'' już na początku każdego odcinka podana jest informacja, że codziennie aż 25 milionów Polaków ogląda telewizję. Reality show stworzone dla TTV z kolei można traktować jako przykład przewodnika po najpopularniejszych programach i wydarzeniach w Polsce.

Uczestnicy ''Gogglebox. Przed telewizorem''

  • Mateusz ''Big Boy'' Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus – trzej przyjaciele, którzy nie przebierają w słowach, ale czynią swoje uwagi w bardzo konkretny i przewrotny sposób. Trio uważane jest za bezwzględne w opiniach.
  • Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz – przyjaciele, od dawna na emeryturach. Bardzo lubią oglądać programy przy naleweczkach i ciastkach. Do 2018 roku towarzyszyła im przyjaciółka Barbara Romaniuk, która zginęła w wypadku samochodowym.
  • Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska – przyjaciółki, obie zajmują się stylizacją, kosmetyką oraz fotografowaniem. Często się śmieją, zarażając tym wszystkich dookoła. Chętnie komentują paradokumenty.
  • Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński – kolejna paczka kumpli. Bardzo często żartują sami z siebie, przy okazji pokazując dystans. Ich towarzystwo na pewno nigdy się nie nudzi.
  • Jacek Szawioła i Mariusz Kozak – dawniej byli parą, obecnie przyjaźnią się. Na każdym kroku sobie dogadują oraz czynią różne przytyki, ale obaj nie potrafią bez siebie żyć.
  • Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy – ciepła i sympatyczna rodzina. Choć Dajan już się wyprowadził od rodziców, to od czasu do czasu wpada do rodzinnego domu, aby wspólnie obejrzeć telewizję.
  • Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus – przyjaciele, obaj zafascynowali sportem, głównie kulturystyką oraz zawodami strongmenów. Zdobyli w tej dziedzinie wiele nagród. Gdy obaj komentują oglądane programy i seriale, niekiedy nie potrafią powstrzymać rozbawienia.
  • Izabela i Joachim Zeiskowie – matka i syn. Mimo wielu różnic, świetnie się dogadują oraz wspólnie wybierają interesujące ich kanały. Dzielą się swoimi przemyśleniami i zabawnie komentują.
  • Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska – siostry bliźniaczki pochodzące ze Śląska. Ich temperament i zaraźliwy śmiech wzbudzą sympatię w niejednym widzu.
  • Krzysztof i Sandra Zagrodnikowie – młode małżeństwo. Razem z córeczką Zuzią mieszkają w Rudzie Śląskiej. Ich komentarze głównie dotyczą codziennego życia oraz zmartwień.
d2fz9o1
d2fz9o1
d2fz9o1
d2fz9o1