Trwa ładowanie...
d4fd60j

Gogglebox. Przed telewizorem

Najnowsze informacje
1.3
(143 głosy)
Oceń:
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

''Gogglebox. Przed telewizorem'' to polski program reality show. Jego formuła została oparta na brytyjskim formacie ''Gogglebox'', który jest emitowany na tamtejszej antenie Channel 4. Polską wersję można oglądać od 6 września 2014 roku na TTV. ''Gogglebox. Przed telewizorem'' od samego początku bije rekordy popularności, co przekłada się na oglądalność.

Gogglebox. Przed telewizorem – opis programu

Program ''Gogglebox. Przed telewizorem'' przenosi widzów do domów i mieszkań rodzin lub przyjaciół, którzy komentują wybrane programy telewizyjne z poprzedniego tygodnia. Bohaterowie zaproszeni do udziału w tym reality show w charakterystyczny dla siebie sposób udzielają wypowiedzi na temat tych produkcji.

W ''Gogglebox. Przed telewizorem'' uczestnicy oglądają zarówno inne programy typu reality show (np. ''Ameryka Express'', ''Rolnik szuka żony''), a także seriale (najczęściej ''Korona królów'', ''Na Wspólnej''). W każdym odcinku ''Gogglebox. Przed telewizorem'' dla urozmaicenia, pojawiają się także produkcje paradokumentalne ("'Na ratunek 112'', ''Szpital'', ''Ukryta prawda'') oraz talent show (głównie ''Mam talent'', ''Twoja twarz brzmi znajomo'').

Gdy w telewizji są nadawane ważniejsze wydarzenia sportowe czy też kulturalne, uczestnicy ''Gogglebox. Przed telewizorem'' także komentują takie przypadki. Widzowie mają okazję ''zajrzeć'' do mieszkań osób biorących udział w programie – tym samym wszyscy bohaterowie stają się bliżsi każdemu z nas.

Dzięki prawdziwym emocjom uczestników programu, łatwo można zrozumieć, co ich denerwuje, a co zachwyca. Ich komentarze są dowcipne, trafne i przede wszystkim szczere – nie boją się powiedzieć prawdy o oglądanych produkcjach telewizyjnych. W ''Gogglebox. Przed telewizorem'' już na początku każdego odcinka podana jest informacja, że codziennie aż 25 milionów Polaków ogląda telewizję. Reality show stworzone dla TTV z kolei można traktować jako przykład przewodnika po najpopularniejszych programach i wydarzeniach w Polsce.

Uczestnicy ''Gogglebox. Przed telewizorem''

  • Mateusz ''Big Boy'' Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus – trzej przyjaciele, którzy nie przebierają w słowach, ale czynią swoje uwagi w bardzo konkretny i przewrotny sposób. Trio uważane jest za bezwzględne w opiniach.
  • Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz – przyjaciele, od dawna na emeryturach. Bardzo lubią oglądać programy przy naleweczkach i ciastkach. Do 2018 roku towarzyszyła im przyjaciółka Barbara Romaniuk, która zginęła w wypadku samochodowym.
  • Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska – przyjaciółki, obie zajmują się stylizacją, kosmetyką oraz fotografowaniem. Często się śmieją, zarażając tym wszystkich dookoła. Chętnie komentują paradokumenty.
  • Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński – kolejna paczka kumpli. Bardzo często żartują sami z siebie, przy okazji pokazując dystans. Ich towarzystwo na pewno nigdy się nie nudzi.
  • Jacek Szawioła i Mariusz Kozak – dawniej byli parą, obecnie przyjaźnią się. Na każdym kroku sobie dogadują oraz czynią różne przytyki, ale obaj nie potrafią bez siebie żyć.
  • Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy – ciepła i sympatyczna rodzina. Choć Dajan już się wyprowadził od rodziców, to od czasu do czasu wpada do rodzinnego domu, aby wspólnie obejrzeć telewizję.
  • Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus – przyjaciele, obaj zafascynowali sportem, głównie kulturystyką oraz zawodami strongmenów. Zdobyli w tej dziedzinie wiele nagród. Gdy obaj komentują oglądane programy i seriale, niekiedy nie potrafią powstrzymać rozbawienia.
  • Izabela i Joachim Zeiskowie – matka i syn. Mimo wielu różnic, świetnie się dogadują oraz wspólnie wybierają interesujące ich kanały. Dzielą się swoimi przemyśleniami i zabawnie komentują.
  • Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska – siostry bliźniaczki pochodzące ze Śląska. Ich temperament i zaraźliwy śmiech wzbudzą sympatię w niejednym widzu.
  • Krzysztof i Sandra Zagrodnikowie – młode małżeństwo. Razem z córeczką Zuzią mieszkają w Rudzie Śląskiej. Ich komentarze głównie dotyczą codziennego życia oraz zmartwień.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fd60j
d4fd60j
d4fd60j