Kasia i Jędrek z "Gogglebox" o swoich zarobkach. Telewizja to tylko dodatek

Kasia i Jędrzej Gąsienicowie brali udział w programie "Azja Express"
Kasia i Jędrzej Gąsienicowie brali udział w programie "Azja Express"
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBS

19.02.2024 12:04, aktual.: 19.02.2024 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małżeństwo Gąsieniców występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Pojawili się też w programie "Azja Express". Okazuje się jednak, że telewizja nie jest ich głównym źródłem dochodów.

Kasia i Jędrzej Gąsienicowie dali się poznać widzom za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sympatyczne małżeństwo górali z Podhala szybko podbiło serca widzów humorem i temperamentem. Są jedną z najbardziej lubianych par w programie, a stacja TVN, która szybko to zauważyła, zaproponowała im udział w innym show - "Azja Express". Ofertę przyjęli i całkiem nieźle sobie radzili.

Są razem już ponad dziesięć lat, z czego dziewięć po ślubie. Doczekali się też dwójki dzieci, Zosi i Staszka. W rozmowie z "Super Expressem" wyznali, że szanują swoją odrębność, nawet finansową i do dziś nie mają nawet wspólnego konta.

- Dalej żyjemy jak studenci. Zrzucamy się po połowie na rachunki. W restauracji też płacimy na zmianę. Zakupy robimy na przemian - powiedziała Kasia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Telewizja to nie wszystko

Okazuje się, że telewizja to niejedyne źródło dochodu Kasi i Jędrka Gąsieniców. W rozmowie z portalem Party Kasia powiedziała: - Prawda jest taka, że Gogglebox to jest nasza praca ale i dodatek. Pracujemy na etatach, ja mam i swoją firmę i sklep. Zajmuję się rękodziełem z Podhala.

Z kolei Jędrek ma stałą pracę i dodatkowo prowadzi swój biznes: - Teraz pracuję w hotelu i mam działalność gospodarczą, branża rozrywkowo-eventowa.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także