Trwa ładowanie...
d3s3icr

Przed laty dał kosza Margaret. Teraz wystąpi w "The Voice of Poland”

Jednym z uczestników sobotniego odcinka dziesiątej, jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2 będzie Tadeusz Seibert, który na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej. Okazuje się, że największa pasja Tadeusza - muzyka, przed laty skrzyżowała jego drogi z Margaret, obecną trenerką "The Voice of Poland”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret wyznała, że podkochiwała się w uczestniku
Margaret wyznała, że podkochiwała się w uczestniku (fot. Waldemar Kompała / TVP)
d3s3icr

- Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło… - powiedziała zaskoczona Margaret tuż po tym, gdy na scenie zaśpiewała dawna, niespełniona miłość trenerki "The Voice of Poland”.

- Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali... - zdradziła Margaret.

Zobacz wideo:

Wyznanie trenerki bardzo zaintrygowało Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental, którzy postanowili dowiedzieć się więcej na temat relacji Margaret z Tadeuszem Seibertem.

d3s3icr

- Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam on mnie nie chciał! - opowiedziała z nostalgią Margaret.

Występ Tadeusza Seiberta spodobał się wszystkim trenerom muzycznego show. Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść uczestnik? Wybierze Margaret czy znów da jej kosza?

Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Podobnie jak przed tygodniem, widzowie będą mogli zobaczyć aż trzy odcinki muzycznego show Dwójki.

d3s3icr

Podziel się opinią

Share

d3s3icr

d3s3icr