Trwa ładowanie...
d49hinh

Sylwester 2019 w TVP1. Nowi prowadzący zamiast Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan

Choć Tomasz Kammel według widzów idealnie sprawdza się w roli prowadzącego różne programy i wydarzenia, może nie pojawić się na Sylwestrze organizowanym przez TVP1 w Zakopanem. Kto go zastąpi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kammel prawdopodobnie nie poprowadzi zakopiańskiego sylwestra
Tomasz Kammel prawdopodobnie nie poprowadzi zakopiańskiego sylwestra (Wikimedia Commons CC BY, Fot: Sławek)
d49hinh

Tomasz Kammel od 1997 r. jest związany z Telewizją Polską. Widzowie zdążyli go polubić, jednak dziennikarz niedługo może się pożegnać ze stacją. Wszystko przez jego poglądy odbiegają od oczekiwań TVP. Było już tak w przypadku Beaty Tadli, Moniki Zamachowskiej czy Barbary Kurdej-Szatan.

Tomasz Kammel wielokrotnie podkreślał, że wspiera środowiska LGBT, a także uczestniczy w Warszawskiej Paradzie Równości.

"Nie interesuje mnie wojna ideologiczna, a już na pewno niepolityczna wojna wokół LGBT, ale cholernie zasmuca mnie coś innego. Jak czuje się matka czy brat albo siostra jakiegoś homoseksualnego dzieciaka, słysząc ten stek bzdur? Jak czuje się ten dzieciak? Jak czuje się lesbijka katoliczka? Jak oni się czują, gdy homoseksualizm wrzuca się do jednego worka z pedofilią? To jest po prostu podłe i nieludzkie" – napisał dziennikarz na Facebooku.

d49hinh

Jak na razie TVP nie wyciągnęło konsekwencji. Tomasz Kammel prowadził "The Voice of Poland", jednak Sylwestra z Jedynką prawdopodobnie nie poprowadzi. Według Pudelka stacja znalazła za niego zastępstwo – Adama Zdrójkowskiego znanego z "Rodzinki.pl".

Z kolei w programie muzycznym zastąpi go Olek Sikora, który dał się już poznać jako prowadzący wydarzenia na żywo. Ostatnio w Gliwicach razem z Idą Nowakowską i Roksaną Węgiel zaprezentował się na Eurowizji Junior.

d49hinh

Podziel się opinią

Share
d49hinh
d49hinh