Trwa ładowanie...

Sylwester 2019 w TVP1. Nowi prowadzący zamiast Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan

Choć Tomasz Kammel według widzów idealnie sprawdza się w roli prowadzącego różne programy i wydarzenia, może nie pojawić się na Sylwestrze organizowanym przez TVP1 w Zakopanem. Kto go zastąpi?

Share
Sylwester 2019 w TVP1. Nowi prowadzący zamiast Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan
Źródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Sławek
d3y8a09

Tomasz Kammel od 1997 r. jest związany z Telewizją Polską. Widzowie zdążyli go polubić, jednak dziennikarz niedługo może się pożegnać ze stacją. Wszystko przez jego poglądy odbiegają od oczekiwań TVP. Było już tak w przypadku Beaty Tadli, Moniki Zamachowskiej czy Barbary Kurdej-Szatan.

Tomasz Kammel wielokrotnie podkreślał, że wspiera środowiska LGBT, a także uczestniczy w Warszawskiej Paradzie Równości.

"Nie interesuje mnie wojna ideologiczna, a już na pewno niepolityczna wojna wokół LGBT, ale cholernie zasmuca mnie coś innego. Jak czuje się matka czy brat albo siostra jakiegoś homoseksualnego dzieciaka, słysząc ten stek bzdur? Jak czuje się ten dzieciak? Jak czuje się lesbijka katoliczka? Jak oni się czują, gdy homoseksualizm wrzuca się do jednego worka z pedofilią? To jest po prostu podłe i nieludzkie" – napisał dziennikarz na Facebooku.

d3y8a09

Jak na razie TVP nie wyciągnęło konsekwencji. Tomasz Kammel prowadził "The Voice of Poland", jednak Sylwestra z Jedynką prawdopodobnie nie poprowadzi. Według Pudelka stacja znalazła za niego zastępstwo – Adama Zdrójkowskiego znanego z "Rodzinki.pl".

Z kolei w programie muzycznym zastąpi go Olek Sikora, który dał się już poznać jako prowadzący wydarzenia na żywo. Ostatnio w Gliwicach razem z Idą Nowakowską i Roksaną Węgiel zaprezentował się na Eurowizji Junior.

d3y8a09

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y8a09
d3y8a09