Trwa ładowanie...
d1ikywh
d1ikywh

rodzinka.pl - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
d1ikywh

"Rodzinka.pl" to polski serial obyczajowy w reżyserii Patricka Yoki, który ma na swoim koncie takie produkcje jak "Naznaczony", "Hela w opałach", czy "Niania"."Rodzinka.pl" powstała na podstawie kanadyjskiego scenariusza do sitcomu pt. "Les Parents", który w 2009 został uhonorowany nagrodą w Gemeaux, a produkcja ma najwyższą w swojej kategorii oglądalność. "Rodzinka.pl" swoją premierę w Polsce miała 2 marca 2011 roku na kanale TVP2, a możemy go także oglądać na stacji TVP HD. Składa się z 26 odcinków, każdy po około 25 minut.

"Rodzinka.pl" cechuje się bardzo luźnym, charakterem komediowym, jest zlepkiem powiązanych tematycznie scen. Serial opowiada o pięcioosobowej rodzinie Boskich, którzy mieszkają pod Warszawą w przestronnym, zakupionym na kredyt domu. Pieczę nad całą rodziną piastuje Ludwik, będący architektem pracującym w domu. Jego żona Natalia po kilkuletniej przerwie zawodowej, którą poświęciła na wychowanie dzieci, wraca do pracy. Przed Natalią otwierają nowe perspektywy. Natalia i Ludwik prezentują przykład zgodnego i kochającego się małżeństwa.

Bohaterowie są razem już od czasu studiów i jest to przysłowiowa miłość od pierwszego wejrzenia. Pierwszym owocem ich szczerej miłości był Tomek. Niebawem na świat przyszedł ich kolejny syn Kuba – w serialu oglądamy go jako zamknięto w sobie nieśmiałego nastolatka. Średnia latorośl to w odróżnieniu od najstarszej typ sportowca i maniak deskorolki. Z kolei najmłodszy, ośmioletni syn Kacper ciągle podkreśla, iż z racji wieku wszystko mu wolno i wszystko mu się należy, dzięki czemu często udaje mu się osiągać swoje cele.

W rolach głównych wystąpiła Małgorzata Kożuchowska jako pani domu Natalia oraz Tomasz Karolak jako Ludwik - głowa tytułowej rodziny. W rolach dzieci możemy zobaczyć Macieja Musiała (Tomek), Adama Zdrójkowskiego (Kuba) oraz Mateusza Pawłowskiego (Kacper). W pozostałych rolach zagrała także Agata Kulesza (jako Maria) oraz Jacek Braciak (jako Marek).

Pod koniec marca roku 2011 potwierdzony został drugi sezon serialu. Jego produkcja ruszyła 19 maja 2011 roku, a zakończy się we wrześniu 2011 roku. Jego premiera przewidziana jest na jesień 2011. Drugi sezon również będzie się składał z 26 odcinków, każdy po 25 minut.

Tytuł oryginalny

rodzinka.pl

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser

Patric Yoka

Scenarzysta

Patrick Yoka

Karol Klementewicz

Obsada

Juliusz Rodziewicz (Mietek)

Monika Markiewicz (Matka)

Maciej Kubica (Budowlaniec)

Filip Ochiński (Filip)

Adam Zdrójkowski (Kuba Boski)

Wojciech Chorąży (Tata Piotrka)

Aleksandra Szwed

Małgorzata Kożuchowska (Natalia Boska)

Maciej Musiał

Małgorzata Kożuchowska

d1ikywh
d1ikywh
d1ikywh