Trwa ładowanie...
duowwug

rodzinka.pl

Najnowsze informacje
4.7
(57639 głosów)
Oceń:

"Rodzinka.pl" to polski serial obyczajowy w reżyserii Patricka Yoki, który ma na swoim koncie takie produkcje jak "Naznaczony", "Hela w opałach", czy "Niania"."Rodzinka.pl" powstała na podstawie kanadyjskiego scenariusza do sitcomu pt. "Les Parents", który w 2009 został uhonorowany nagrodą w Gemeaux, a produkcja ma najwyższą w swojej kategorii oglądalność. "Rodzinka.pl" swoją premierę w Polsce miała 2 marca 2011 roku na kanale TVP2, a możemy go także oglądać na stacji TVP HD. Składa się z 26 odcinków, każdy po około 25 minut.

"Rodzinka.pl" cechuje się bardzo luźnym, charakterem komediowym, jest zlepkiem powiązanych tematycznie scen. Serial opowiada o pięcioosobowej rodzinie Boskich, którzy mieszkają pod Warszawą w przestronnym, zakupionym na kredyt domu. Pieczę nad całą rodziną piastuje Ludwik, będący architektem pracującym w domu. Jego żona Natalia po kilkuletniej przerwie zawodowej, którą poświęciła na wychowanie dzieci, wraca do pracy. Przed Natalią otwierają nowe perspektywy. Natalia i Ludwik prezentują przykład zgodnego i kochającego się małżeństwa.

Bohaterowie są razem już od czasu studiów i jest to przysłowiowa miłość od pierwszego wejrzenia. Pierwszym owocem ich szczerej miłości był Tomek. Niebawem na świat przyszedł ich kolejny syn Kuba – w serialu oglądamy go jako zamknięto w sobie nieśmiałego nastolatka. Średnia latorośl to w odróżnieniu od najstarszej typ sportowca i maniak deskorolki. Z kolei najmłodszy, ośmioletni syn Kacper ciągle podkreśla, iż z racji wieku wszystko mu wolno i wszystko mu się należy, dzięki czemu często udaje mu się osiągać swoje cele.

W rolach głównych wystąpiła Małgorzata Kożuchowska jako pani domu Natalia oraz Tomasz Karolak jako Ludwik - głowa tytułowej rodziny. W rolach dzieci możemy zobaczyć Macieja Musiała (Tomek), Adama Zdrójkowskiego (Kuba) oraz Mateusza Pawłowskiego (Kacper). W pozostałych rolach zagrała także Agata Kulesza (jako Maria) oraz Jacek Braciak (jako Marek).

Pod koniec marca roku 2011 potwierdzony został drugi sezon serialu. Jego produkcja ruszyła 19 maja 2011 roku, a zakończy się we wrześniu 2011 roku. Jego premiera przewidziana jest na jesień 2011. Drugi sezon również będzie się składał z 26 odcinków, każdy po 25 minut.

rodzinka.pl
Tytuł oryginalny

rodzinka.pl

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duowwug
duowwug
duowwug