Trwa ładowanie...
db5saoh

Aleksandra Szwed

Najnowsze informacje
5.0
(3 głosy)
Oceń:
db5saoh

Rozpoczęła swoją karierę jako dziewięcioletnia dziewczynka w serialu " Rodzina zastępcza", wtedy też wystąpiła w programie "Rozmowy w toku" poświęconym dziecięcym gwiazdom.

W latach 1995 - 1996 występowała w programie "Ziarno", a od 1997 - 1999 w programie "Coś z niczego". Brała udział w czwartej edycji programu "Jak oni śpiewają", zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Z Marco Bocchino była kandydatką do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji w Moskwie. Na konkursie Polskiej Eurowizji. Zajęli drugie miejsce z piosenką "All My Life".

W 2010 roku tańczyła w show "Taniec z gwiazdami". Wraz z Robertem Rowińskim dotarła do 9 miejsca. Aleksandra Szwed dwukrotnie pojawiła się na okładce magazynu "Playboy" - w sierpniu 2010 oraz październiku 2012.

Wiosną 2016 roku Aleksandra Szwed wzięła udział w piątej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", którą zresztą wygrała, mimo że nie była zwyciężczynią ani jednego odcinka.

Ola Szwed ukończyła warszawskie 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego oraz kulturoznawstwo w stołecznej Szkole Wyższej Psychologii Społeczne. Prywatnie związana z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Masyna Borysa (ur. 2015).

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db5saoh
db5saoh
db5saoh