ycipk-2uxgw9
ycipk-2uxgw9

Aleksandra Szwed - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Aleksandra Szwed
Podziel się
ycipk-2uxgw9

Rozpoczęła swoją karierę jako dziewięcioletnia dziewczynka w serialu " Rodzina zastępcza", wtedy też wystąpiła w programie "Rozmowy w toku" poświęconym dziecięcym gwiazdom.

W latach 1995 - 1996 występowała w programie "Ziarno", a od 1997 - 1999 w programie "Coś z niczego". Brała udział w czwartej edycji programu "Jak oni śpiewają", zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Z Marco Bocchino była kandydatką do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji w Moskwie. Na konkursie Polskiej Eurowizji. Zajęli drugie miejsce z piosenką "All My Life".

W 2010 roku tańczyła w show "Taniec z gwiazdami". Wraz z Robertem Rowińskim dotarła do 9 miejsca. Aleksandra Szwed dwukrotnie pojawiła się na okładce magazynu "Playboy" - w sierpniu 2010 oraz październiku 2012.

Wiosną 2016 roku Aleksandra Szwed wzięła udział w piątej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", którą zresztą wygrała, mimo że nie była zwyciężczynią ani jednego odcinka.

ycipk-2uxgw9

Ola Szwed ukończyła warszawskie 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego oraz kulturoznawstwo w stołecznej Szkole Wyższej Psychologii Społeczne. Prywatnie związana z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Masyna Borysa (ur. 2015).

ycipk-2uxgw9
ycipk-2uxgw9
ycipk-2uxgw9