Trwa ładowanie...
ycipk-10frfw
ycipk-10frfw

Aleksandra Szwed - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Aleksandra Szwed
Podziel się

Rozpoczęła swoją karierę jako dziewięcioletnia dziewczynka w serialu " Rodzina zastępcza", wtedy też wystąpiła w programie "Rozmowy w toku" poświęconym dziecięcym gwiazdom.

W latach 1995 - 1996 występowała w programie "Ziarno", a od 1997 - 1999 w programie "Coś z niczego". Brała udział w czwartej edycji programu "Jak oni śpiewają", zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Z Marco Bocchino była kandydatką do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji w Moskwie. Na konkursie Polskiej Eurowizji. Zajęli drugie miejsce z piosenką "All My Life".

W 2010 roku tańczyła w show "Taniec z gwiazdami". Wraz z Robertem Rowińskim dotarła do 9 miejsca. Aleksandra Szwed dwukrotnie pojawiła się na okładce magazynu "Playboy" - w sierpniu 2010 oraz październiku 2012.

ycipk-10frfw

Wiosną 2016 roku Aleksandra Szwed wzięła udział w piątej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", którą zresztą wygrała, mimo że nie była zwyciężczynią ani jednego odcinka.

Ola Szwed ukończyła warszawskie 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego oraz kulturoznawstwo w stołecznej Szkole Wyższej Psychologii Społeczne. Prywatnie związana z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Masyna Borysa (ur. 2015).

ycipk-10frfw
ycipk-10frfw
ycipk-10frfw