Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Szwed, Pazura, Rogacewicz i Pakosińska wystąpią w programie

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Szwed, Pazura, Rogacewicz i Pakosińska wystąpią w programieŹródło: AKPA
drhwou1
drhwou1

Pierwsza edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutowała na antenie Polsatu w 2014 roku. Zmagania aktorów i wokalistów we wcielaniu się w największe gwiazdy muzyki podbiły serca widzów. Nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała o realizacji kolejnego sezonu show.

Popularność formatu jest zasługą nie tylko występujących w programie uczestników, ale również jurorów, wśród których znajdował się DJ Adamus. Jak niedawno informowaliśmy, Adam Jaworski, bo tak się w rzeczywistości nazywa, zrezygnował z oceniania występów w piątej edycji. O decyzji producent muzyczny poinformował w na swoim Facebooku: "Ostatni dzień bywa pierwszym nowego. Dziękuję wszystkim za 4 sezony programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w 5. edycji nie będzie mnie w składzie jury. To były mega ciekawe dwa lata".

Gdy ta informacja dostała się do mediów, ruszyła giełda nazwisk gwiazd, które zastąpią DJ Adamusa w fotelu jurora. Format zakłada, że jego zastępcą może być zwycięzca poprzedniej edycji, a więc Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino albo Bartek Kasprzykowski. Dziś już wiemy, że wybór padł na tego ostatniego. Przy okazji dowiedzieliśmy się również, kogo zobaczymy w roli śpiewających uczestników:

drhwou1

- Aleksandrę Szwed - aktorka seriali "Rodzina zastępcza" i "Barwy szczęścia"

- Katarzynę Pakosińską - była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju

- Radosława Pazurę - aktor serialu "Zbrodnia"

- Marcina Rogacewicza - aktor seriali "Na dobre i na złe" i "Przyjaciółki"

Nieoficjalnie plotkuje się jeszcze o udziale Tamary Arciuch oraz Agnieszki Twardowskiej (uczestniczki piątej edycji programu "The Voice of Poland"). Ile w tym prawdy? Tego dowiemy się już wkrótce.

Zobacz także: Tamara Arciuch o programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

drhwou1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drhwou1