Aleksandra Szwed i Antek Królikowski jako prowadzący. Internauci komentują

Aleksandra Szwed i Antek Królikowski jako prowadzący. Internauci komentują
Źródło zdjęć: © East News | East News

17.06.2019 14:40, aktual.: 17.06.2019 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W niedzielę odbył się koncert "Nie pytaj o Polskę - 30 lat wolności" w ramach 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Muzyczne wydarzenie poprowadzili Aleksandra Szwed, Antek Królikowski oraz Artur Orzech. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół.

To był wyjątkowy wieczór, który odbył się pod hasłem "Nie pytaj o Polskę - 30 lat wolności". Na opolskiej scenie zaprezentowali się znani i lubiani artyści, którzy mówili też o tym, czym jest dla nich wolność. Na scenie pojawili się m.in. Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Natalia Nykiel, zespół Ich Troje i wiele innych gwiazd. Nie brakowało emocji i artystycznych doznań. Kolejny opolski festiwal powoli przechodzi do historii.

Niedzielny koncert poprowadziła Aleksandra Szwed, Antek Królikowski i Artur Orzech. Trio doskonale odnalazło się w Opolu. Królikowski rzucał od czasu do czasu żartem, Szwed zachwycała w każdej kreacji, natomiast Orzech nie zawiódł swoim profesjonalizmem. Wszystko złożyło się w udaną całość.

Internauci zaczęli się jednak zastanawiać, czy zestawienie byłych partnerów Julii Wieniawy i Aleksandra Barona to nie celowy zabieg. "Piękna roszada" - padają komentarze. Nie trudno się domyślić, co chodzi po głowie fanom festiwalu. Przypomnijmy też, że chwilę wcześniej Wieniawa poprowadziła SuperHit Festiwal.

Aleksandra Szwed kilka lat temu była w związku z muzykiem, natomiast Antek Królikowski z Julią Wieniawą. Zarówno o jednym i drugim związku było głośno w mediach. Szwed i Królikowski na jednej scenie to przypadek? Nikt nie ma wątpliwości, że oboje się sprawdzili w 100 proc.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także