ycipk-1nk9sx

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal. Julia Wieniawa zaszalała z dekoltem

Julia Wieniawa została prowadzącą sobotniego SuperHit Festiwalu i… przyćmiła wszystkich wyzywającą kreacją. Olśniewająca różowa sukienka nie była jednak jedyną stylizacją aktorki przygotowaną na ten wieczór.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odważna sukienka Julii Wieniawy została uszyta specjalnie na Polsat SuperHit Festiwal
Odważna sukienka Julii Wieniawy została uszyta specjalnie na Polsat SuperHit Festiwal (AKPA)
ycipk-1nk9sx

Drugi dzień SuperHit Festiwalu zgromadził w Operze Leśnej w Sopocie i przed telewizorami tysiące widzów. W roli prowadzącej zadebiutowała Julia Wieniawa, której partnerowali Ola Kot i Maciej Rock. Już kilka dni temu biuro prasowe Polsatu zdradziło, jaką sukienkę wybrała aktorka. W sieci pojawiły się zdjęcia z przymiarek. Wieczorowa syrena wzbudziła skrajne emocje internautów. Sukienka nie tylko odkrywa plecy i nogi, zmysłowo podkreślając sylwetkę – ma również odważny dekolt.

Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal wystąpiła w trzech kreacjach AKPA
Podziel się

Tajemnica nie została jednak do końca ujawniona. W drugiej połowie koncertu Wieniawa pojawiła się na scenie odmieniona. Założyła bardziej stonowaną, choć znacznie krótszą sukienkę w kolorze pomarańczowym. Już wcześniej zaprezentowała się w podobnej kreacji na sopockiej plaży.

ycipk-1nk9sx

Wkrótce okazało się, że to wcale nie koniec metamorfoz. Wieniawa jeszcze dwa razy zmieniała stylizację! Zaprezentowała spodnie w kant w zestawie z czerwoną bluzką oraz seksowną szaro-czarną sukienkę z trenem. Który strój najbardziej wam się podoba?

Julia Wieniawa okazała na Polsat SuperHit Festiwal okazała się królową metamorfoz AKPA
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1nk9sx

ycipk-1nk9sx
ycipk-1nk9sx