"The Voice of Poland". Pojawił się nowy faworyt. Jurorzy są nim zachwyceni

"The Voice of Poland". Pojawił się nowy faworyt. Jurorzy są nim zachwyceni
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.10.2019 20:32, aktual.: 05.10.2019 21:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "The Voice od Poland" trwają przesłuchania w ciemno. Jurorzy zaciekle walczą o najlepszych uczestników. Ostatnio na scenie pojawił się wokalista, który porwał wszystkich trenerów.

W tej edycji "The Voice of Poland" nie brakuje emocji. Napięcie rośnie również między trenerami. Ostatnio Baron tak zaciekle chciał przekonać uczestnika do siebie, że przekręcił nazwisko Kamila Bednarka. Między Panami doszło do słownej potyczki.

Wielką niespodzianą dla innego jurora – Michała Szpaka – był występ jego wieloletniej przyjaciółki, Violet Oliferuk. Podekscytowany muzyk wyskoczył z fotela, aby uściskać dziewczynę.

W ostatnim odcinku przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland" pojawił się wokalista, który rozgrzał do czerwoności trenerów. Bartek Deryło wykonał utwór Pink "Love Me Anyway". Mężczyzna od małego marzył o karierze muzycznej, a w wieku 7 lat rozpoczął naukę w szkole muzycznej. Jednak szybko odkrył, że najbardziej ciągnie do śpiewu. Niedawno Deryło spełnił jedno ze swoich największych marzeń i rozpoczął studia Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Zielonej Górze.

Jego głos zachwycił nie tylko trenerów "The Voice of Poland", ale również internautów. W komentarzach pod filmikiem z występu czytamy: "Boże jakie to jest cudowne wykonanie. Z serducha śpiewa", "Najlepszy. Chłopak ma potencjał", "Mój nowy faworyt".

Wtórowała im Margaret: "Bardzo ładna barwa, cieplutka".

Bartek Deryło przekonał do siebie Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Baron. Uczestnik bez wątpienia będzie nowym faworytem tej edycji "The Voice of Poland".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także