Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Baron przekręcił nazwisko Bednarka. Zrobił to z premedytacją. Mamy wideo

W "The Voice of Poland" zrobi się naprawdę gorąco... Między Baronem z Afromental i Kamilem Bednarkiem dojdzie do ostrej wymiany zdań podczas przesłuchań jednej z uczestniczek muzycznego show TVP2.

"The Voice of Poland": Baron przekręcił nazwisko Bednarka. Zrobił to z premedytacją. Mamy wideoŹródło: Materiały prasowe
d1lky9y
d1lky9y

W "The Voice of Poland" nie ma nudy. Już w sobotę przedostatnie przesłuchania w ciemno jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Trenerzy zacięcie walczą o uzdolnionych wokalistów. Po występie jednej z uczestniczek, którą zobaczymy w najbliższym odcinku, między Kamilem Bednarkiem a Aleksandrem Milwiwem-Baronem dojdzie do przepychanki słownej. Basista zespołu Afromental celowo przekręci nazwisko Kamila, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

- Jestem więcej niż pewien, że takich absztyfikantów, jak Kamil Bedczarek słyszałaś w życiu wielu. Nie daj się nabrać na tanie słowa… - powiedział Baron po występie jednej z uczestniczek.

- I mówi to Baron… Przygadał kocioł garnkowi, a sam smoli - wtrącił się Kamil Bednarek, który próbował strywializować wypowiedź Barona.

"The Voice of Poland": Baron przekręcił nazwisko Bednarka

Słowa wokalisty tylko rozsierdziły muzyka Afromental.

d1lky9y

- Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz - skomentował Baron, po czym przestrzegł uczestniczkę przed pójściem do drużyny Kamila: - Pamiętaj, nie bądź taką muchą, która leci do lepu, bo jest tanio, blisko i klejąco.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Czyj występ wywołał tak gorącą dyskusję między trenerami "The Voice of Poland"? Co jeszcze wydarzy się w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

"The Voice of Poland" - Kamil Bednarek Materiały prasowe
"The Voice of Poland" - Kamil Bednarek Źródło: Materiały prasowe
"The Voice of Poland" - Baron Materiały prasowe
"The Voice of Poland" - Baron Źródło: Materiały prasowe
d1lky9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lky9y