Talent Show"The Voice of Poland": Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka. Jego reakcja? Bezcenna

"The Voice of Poland": Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka. Jego reakcja? Bezcenna

"The Voice of Poland": Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka. Jego reakcja? Bezcenna
Źródło zdjęć: © tvp | Waldemar Kompała/TVP
Urszula Korąkiewicz

04.10.2019 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak podekscytowanego Michała Szpaka nie widzieliśmy już dawno. Wszystko za sprawą przyjaciółki wokalisty, która w sobotnim odcinku pojawi się na scenie "The Voice of Poland".

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" zapowiadają się bardzo emocjonująco. Nie tylko dlatego, że poznamy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. Jedną z uczestniczek, którą zobaczymy na scenie, będzie Violet Oliferuk.

- Co ty tutaj robisz?! - wykrzyczał wyraźnie zaskoczony Michał Szpak po tym, jak w ostatniej chwili zdecydował się odwrócić swój fotel. Po czym podbiegł do Violet i mocno ją przytulił, co możecie już teraz zobaczyć w naszym wideo.

Michał od razu postanowił wyjaśnić trenerom oraz publiczności w studio, skąd zna się z Violet. - Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra - wyjaśnił rozemocjonowany trener.

Co ciekawe, Michał Szpak nie miał pojęcia, że jego wieloletnia przyjaciółka przyleciała do Polski, żeby spróbować swoich sił w jubileuszowej edycji "The Voice of Poland".

Obraz
© tvp | Waldemar Kompała/TVP

- Nie mogłam nic powiedzieć! - tłumaczyła w trakcie nagrań Violet, która poznała Michała ponad osiem lat temu na wspólnym koncercie w Warszawie.

- Od tamtej pory strasznie się przyjaźnimy - zdradziła uczestniczka w jednym z wywiadów w ubiegłym roku.

Kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Los Angeles. Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie. Wiedziała o tym już jako mała dziewczynka, kiedy słuchała utworów swoich ulubionych wokalistek, m.in. Joss Stone, Lauryn Hill, Toni Braxton czy Christiny Aguilery.

Czy Violet wybierze przyjaciela na swojego trenera? A może zdecyduje się pójść do drużyny chłopaków z Afromental, którzy również odwrócili się podczas jej występu? Kto jeszcze będzie miał szansę wejść do Bitew, drugiego etapu muzycznego show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (64)
Zobacz także