Trwa ładowanie...
d281xdr

"The Voice of Poland". Pan Andrzej z widowni nową gwiazdą sieci? Jego występ obejrzały setki tysięcy widzów

Występ niepozornego pana Andrzeja w sobotnim odcinku "The Voice of Poland" podbija serca internautów. W niespełna dobę filmik z panem Andrzejem wyświetlono ponad 160 tysięcy razy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Voice of Poland". Pan Andrzej padł na kolana przed Margaret
"The Voice of Poland". Pan Andrzej padł na kolana przed Margaret (Materiały prasowe)
d281xdr

O tym, że gwiazdą sieci można stać się przez przypadek, przekonał się na własnej skórze pan Andrzej, który podczas nagrań muzycznego show TVP2, zasiadał wśród publiczności w studiu. Kiedy padło pytanie, kto chciałby zaśpiewać na scenie "The Voice of Poland", pan Andrzej zgłosił się bez wahania. W świetle reflektorów i przy akompaniamencie zespołu odważny ochotnik wykonał utwór "Nie płacz kiedy odjadę" z repertuaru włoskiego wokalisty Marino Marini.

Zobaczcie jego występ:

Efekt? Zachwyt trenerów „The Voice of Poland”, zgromadzonej w studiu publiczności i uznanie setek tysięcy internautów. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku występ Pana Andrzeja wyświetlono już ponad 160 tysięcy razy a liczba ta wciąż rośnie.

d281xdr

"Głos jak wyjęty z przedwojennej Polski, dla mnie bomba :)", "Cudowny głos WOW!", "Jak Marino Marini w 1961 roku”, "Jaka odwaga i luz, gratuluję podejścia!", "Panie Andrzeju mam nadzieję że jeszcze usłyszę ten głos na dużej scenie" – zachwycali się internauci w komentarzach.

"The Voice of Poland". Kim jest Pan Andrzej?

Wiadomo jedynie, że mieszka w Warszawie i zasiadał wśród publiczności w kilkunastu programach telewizyjnych. Na profilu pana Andrzeja na Facebooku można znaleźć jego zdjęcia z wieloma polskimi gwiazdami, m.in.: z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą (jurorzy programu "Czar Par"), Pawłem Stasiakiem, Sławomirem Uniatowskim, Agatą Kuleszą, Kingą Preis oraz Piotrem Rubikiem.

Według wielu opinii Pan Andrzej powinien wystąpić w zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior", która startuje już 7 grudnia w TVP2. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Na razie pozostaje nam śledzić pierwsze muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland", które zobaczymy już w nadchodzący weekend. Którzy uczestnicy z drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z Afromental będą musieli pożegnać się z programem? Kto dostanie szansę zaśpiewać w odcinkach na żywo? Przekonamy się w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

d281xdr

Podziel się opinią

Share
d281xdr
d281xdr