Trwa ładowanie...
ycipk-4n0lf0

"The Voice of Poland". Marcelina Zawadzka w roli nowej prowadzącej

Marcelina Zawadzka po dwuletniej przerwie wraca do "The Voice of Poland". W rozmowie z Wirtualną Polską nie kryje ekscytacji i komentuje brak Barbary Kurdej-Szatan w show TVP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan
Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan (East News, Fot: East News)
ycipk-4n0lf0

Marcelina Zawadzka już w najbliższą sobotę dołączy do dotychczasowych prowadzących show "The Voice of Poland" - Tomasza Kammela, Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego. Prezenterka będzie współprowadziła wszystkie odcinki na żywo, w tym Wielki Finał, w trakcie którego poznamy zwycięzcę jubileuszowej, dziesiątej edycji "The Voice of Poland".

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP: "Zawsze byłam niewygodna"

ycipk-4n0lf0

W rozmowie z Wirtualną Polską Marcelina Zawadzka mówi o emocjach przed sobotnim odcinkiem.

- Dla mnie "The Voice of Poland" to przede wszystkim ogromne emocje. Dlatego bardzo dobrze wspominam pracę przy tym programie. To wręcz wyciskacz łez . Mam nadzieję, że sprostam zadaniu i nikogo nie zawiodę - usłyszeliśmy od dziennikarki.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu TVP odsunęło Barbarę Kurdej-Szatan od programu. Na jej miejsce wchodzi właśnie Marcelina Zawadzka.

East News
Podziel się
ycipk-4n0lf0

Gwiazda "Pytania na śniadanie" nie kryje, że lubi się z aktorką i miło wspomina współpracę z nią sprzed dwóch lat.

- Miałam przyjemność pracować z Basią dwa lata temu przy "The Voice of Poland". Żałuję, że jej teraz nie będzie. Dobrze nam się razem pracowało. Wcześniej nas prowadzących było więcej, bardzo się lubiliśmy - wyznała Wirtualnej Polsce wyraźnie zmartwiona Marcelina Zawadzka.

Przypomnijmy, że w odcinkach na żywo usłyszymy 16 finalistów, po czterech z drużyny każdego z trenerów. Pod wodzą Michała Szpaka o zwycięstwo walczyć będą Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski.

W drużynie Kamila Bednarka wystąpią Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla.

ycipk-4n0lf0

Do odcinków na żywo z teamu Margaret dotarli Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sobie Hornatkiewicz oraz Tadeusz Seibert.

O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz ofertę zawarcia kontraktu płytowego z drużyny Tomsona i Barona walczyć będą Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło i Alicja Szemplińska.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4n0lf0

ycipk-4n0lf0
ycipk-4n0lf0