Trwa ładowanie...
d2zd54j
Informacja prasowa
Talent Show

"The Voice of Poland": Marcelina Zawadzka wraca do programu. Poprowadzi odcinki na żywo

Po dwóch latach nieobecności Marcelina Zawadzka wraca do "The Voice of Poland". Prezenterka pojawi się w programie już w najbliższym odcinku na żywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka dołączy do grona prowadzących "The Voice"
Marcelina Zawadzka dołączy do grona prowadzących "The Voice" (tvp)
d2zd54j

Marcelina Zawadzka już w najbliższą sobotę dołączy do dotychczasowych prowadzących muzycznego show - Tomasza Kammela, Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego. Prezenterka będzie współprowadziła wszystkie odcinki na żywo, w tym Wielki Finał, w trakcie którego poznamy zwycięzcę jubileuszowej, dziesiątej edycji "The Voice of Poland". Tym samym zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan, która współprowadziła poprzednie edycje.

Zobacz też: "The Voice of Poland". Pan Andrzej z widowni nową gwiazdą sieci? Jego występ obejrzały setki tysięcy widzów

- Wracam do "The Voice of Poland" z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. Dostali szansę wypłynięcia na szerokie wody i życzę, żeby jak najwięcej osób dostrzegło ich muzyczny talent, który będzie miał szansę się rozwinąć. Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show. Trzymajcie kciuki za naszych zdolnych wokalistów i bądźcie z nami w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 - mówi Marcelina Zawadzka, którą mogliśmy oglądać w ósmej edycji programu.

d2zd54j

Zobacz wideo: "The Voice of Poland": Michał Szpak i Baron zrobili skecz na scenie

Przypomnijmy, że w odcinkach na żywo usłyszymy 16 finalistów, po czterech z drużyny każdego z trenerów. Pod wodzą Michała Szpaka o zwycięstwo walczyć będą Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski. W drużynie Kamila Bednarka wystąpią Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla. Do odcinków na żywo z teamu Margaret dotarli Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sobie Hornatkiewicz oraz Tadeusz Seibert. O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz ofertę zawarcia kontraktu płytowego z drużyny Tomsona i Barona walczyć będą Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło i Alicja Szemplińska.

d2zd54j

Na scenie pojawią się także muzyczne gwiazdy. W pierwszym odcinku na żywo wystąpi Anna Karwan, uczestniczka siódmej edycji "The Voice of Poland". Jedna z najbardziej popularnych obecnie wokalistek w Polsce zajęła wówczas trzecie miejsce, co otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery.

Zobacz też: Kamil Bednarek podkochiwał się w sławnej aktorce. Zdradził, w kim

Oprócz Ani zaśpiewa także szwedzki wokalista Frans, który trafił na listę najczęściej odtwarzanych artystów w Spotify w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Turcji i Niemczech. Polscy widzowie mogli oglądać jego występ podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Rzeszowie oraz w programie "Jaka To Melodia?".

Pierwszy odcinek na żywo jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

d2zd54j

Podziel się opinią

Share

d2zd54j

d2zd54j