Trwa ładowanie...

"Voice of Poland". Oto finaliści. Trudny odcinek dla jurorów

- Tak się zawiodłem - mówił Michał Szpak, żegnając Filipa, jednego z członków jego grupy. Jurorzy w ostatnim odcinku wybierali ostateczny skład swoich drużyn. Nie brakowało emocji.

"Voice of Poland". Oto finaliści. Trudny odcinek dla jurorówŹródło: Materiały prasowe
d3tzxqc
d3tzxqc

Michał Szpak jako pierwszy musiał wybierać, kto zostanie w jego drużynie i kto zaśpiewa w odcinkach na żywo. Nie miał łatwo. - Wyrwę ci nogi i ręce za to, że jesteś taki zachowawczy. I oczy przy okazji. Ale to nie jest program o zabijaniu - powiedział po występie Kuby, który ostatecznie został w programie.

Z drużyny Michała Szpaka w finałach wystąpią: Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i wspomniany wyżej Jakub Dąbrowski.

Margaret już po pierwszym występie wstawała z miejsca i była wyjątkowo wzruszona. A to wszystko przez występ Zofii Marcinkowskiej, która w ostatnim momencie pożegnała się z programem. Pozamiatał Tadeusz Seibert, który już teraz brzmi nam na zwycięzcę tego show. Dostał owacje na stojąco!

d3tzxqc

Z drużyny Margaret wokalne umiejętności zaprezentują w finałach: Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz, no i oczywiście Tadeusz Seibert.

Michal Szpak, Margaret, Kamil Bednarek, Michal Szpak Materiały prasowe
Michal Szpak, Margaret, Kamil Bednarek, Michal Szpak Źródło: Materiały prasowe

Trzeci w kolejce był Kamil Bednarek, który już na początku przyznał, że jest dumny ze swojej drużyny. Ale takie są zasady programu, że z kilkoma uczestnikami musiał się pożegnać. On też nie miał łatwego wyboru. Bednarek pożegnał małżeństwo Pauliny i Bartka Gruszeckich, czym zaskoczył chyba wszystkich. - Tego to się nie spodziewałem - powiedział Baron.

Miejsce w odcinkach na żywo z tej drużyny wywalczyli sobie: Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka oraz Kasjan Cieśla.

d3tzxqc

Ostatni wybierali Tomson i Baron. Z ich drużyny w finałach zaśpiewają: Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska.

d3tzxqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tzxqc