"Voice of Poland". Oto finaliści. Trudny odcinek dla jurorów

"Voice of Poland". Oto finaliści. Trudny odcinek dla jurorów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Magdalena Drozdek

02.11.2019 22:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Tak się zawiodłem - mówił Michał Szpak, żegnając Filipa, jednego z członków jego grupy. Jurorzy w ostatnim odcinku wybierali ostateczny skład swoich drużyn. Nie brakowało emocji.

Michał Szpak jako pierwszy musiał wybierać, kto zostanie w jego drużynie i kto zaśpiewa w odcinkach na żywo. Nie miał łatwo. - Wyrwę ci nogi i ręce za to, że jesteś taki zachowawczy. I oczy przy okazji. Ale to nie jest program o zabijaniu - powiedział po występie Kuby, który ostatecznie został w programie.

Z drużyny Michała Szpaka w finałach wystąpią: Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i wspomniany wyżej Jakub Dąbrowski.

Margaret już po pierwszym występie wstawała z miejsca i była wyjątkowo wzruszona. A to wszystko przez występ Zofii Marcinkowskiej, która w ostatnim momencie pożegnała się z programem. Pozamiatał Tadeusz Seibert, który już teraz brzmi nam na zwycięzcę tego show. Dostał owacje na stojąco!

Z drużyny Margaret wokalne umiejętności zaprezentują w finałach: Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz, no i oczywiście Tadeusz Seibert.

Obraz
© Materiały prasowe

Trzeci w kolejce był Kamil Bednarek, który już na początku przyznał, że jest dumny ze swojej drużyny. Ale takie są zasady programu, że z kilkoma uczestnikami musiał się pożegnać. On też nie miał łatwego wyboru. Bednarek pożegnał małżeństwo Pauliny i Bartka Gruszeckich, czym zaskoczył chyba wszystkich. - Tego to się nie spodziewałem - powiedział Baron.

Miejsce w odcinkach na żywo z tej drużyny wywalczyli sobie: Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka oraz Kasjan Cieśla.

Ostatni wybierali Tomson i Baron. Z ich drużyny w finałach zaśpiewają: Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (72)
Zobacz także