Trwa ładowanie...
d384pfh

Kamil Bednarek podkochiwał się w sławnej aktorce. Zdradził, w kim

Kamil Bednarek w "The Voice of Poland" zdobył się na osobiste wyznanie. Wyjawił, w której popularnej aktorce przed laty był zakochany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Bednarek podzielił się wspomieniem z przeszłości
Kamil Bednarek podzielił się wspomieniem z przeszłości (ONS.pl)
d384pfh

Wielogodzinne nagrania muzycznego show "The Voice of Poland" okazały się idealną okazją do przywoływania wspomnień i dyskusji na ich temat. W trakcie jednej z przerw Kamil Bednarek wyznał pozostałym trenerom, w której ikonie lat 90. kochał się jako nastolatek.

- Byłem zakochany kiedyś w Natalii Oreiro. Ja cię kręcę… - zdradził Kamil podczas realizacji dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland".

Wyznanie trenera muzycznego show TVP2 było początkiem wspomnień na temat argentyńskiej telenoweli emitowanej w Polsce na przełomie 2000 i 2001 r. W trakcie rozmowy trenerzy nie zapomnieli o muzycznym akcencie. Margaret zaczęła wygrywać fragment utworu Natalii Oreiro, "Cambio Dolor", a Michał Szpak po raz kolejny zaprezentował swoje taneczne umiejętności.

d384pfh

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Czy trenerzy zdecydują się na podobne wyznania w kolejnym odcinku show? Dowiecie się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Przypomnijmy, że w najbliższy weekend widzowie zobaczą trzeci etap programu - Nokaut. Dwudziestu ośmiu uczestników ponownie zaśpiewa na scenie. Ale tylko 16 z nich, po czterech z każdej drużyny, przejdzie do odcinków na żywo, które rozpoczną się już 9 listopada.

d384pfh

Podziel się opinią

Share

d384pfh

d384pfh
d384pfh