Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Natalia Nykiel miała dostać propozycję zostania jurorką show

Natalia Nykiel miałaby zostać nową jurorką show "The Voice of Poland" i zastąpić na tym stanowisku Margaret. Propozycja dla piosenkarki opiewała na sporą sumę pieniędzy.

Share
"The Voice of Poland": Natalia Nykiel miała dostać propozycję zostania jurorką show
Źródło: East News
d4l094z

Jak podaje portal pudelek.pl, Natalia Nykiel miała dostać od producentów programu muzycznego "The Voice of Poland" propozycję zostania jurorką show od następnej edycji. Spekuluje się, że zastąpiłaby na tym stanowisku Margaret, która zawiesza karierę.

"Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę" - napisała Margaret na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Kurski o filmie "Zenek": To dopełnienie naszego wachlarza zaangażowań"

Natalia Nykiel miałaby dostać za zostanie nową trenerką w show TVP aż milion złotych, co jest całkiem sporą sumą za taką posadę.

d4l094z

Poszukiwania nowej jurorki mają potrwać do końca grudnia.

Przypomnijmy, że Natalia Nykiel brała udział w 2. edycji "The Voice of Poland". Wtedy dotarła do finału, gdzie zajęła 4. miejsce.

d4l094z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l094z
d4l094z