Alicja Szemplińska wygrała 10. edycję "The Voice of Poland"

Alicja Szemplińska wygrała 10. edycję "The Voice of Poland"
Źródło zdjęć: © facebook.com
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

30.11.2019 22:26, aktual.: 30.11.2019 22:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami finał 10. edycji "The Voice of Poland". W końcu poznaliśmy zwycięzcę muzycznego show. Została nim Alicja Szemplińska z grupy Tomsona i Barona.

W finale 10. edycji "The Voice od Poland" znaleźli się Damian Kulej z drużyny Kamila Bednarka, Daria Reczek z drużyny Michała Szpaka, Tadeusz Seibert z drużyny Margaret i Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona.

Program rozpoczął się od występu Kamila Bednarka i Damiana Kuleja. Panowie rozgrzali publiczność do czerwoności. Potem finalista zaśpiewał na scenie solo. Zrobił wrażenie na jurorach.

"Masz przepiękny głos. Pięknie poprowadzony występ. Masz w sobie klasę" - oceniła Margaret.

W drugiej kolejności Margaret i Tadeusz Seibert zaśpiewali razem utwór "Say something".

"Tadziu i Margaret piękne wykonanie!!!" - napisała jedna z fanek w sieci.

Ten występ to była tylko rozgrzewka przed solowym występem muzyka. Tadzik zaprezentował piosenkę "Cryin'" zespołu Aerosmith.

Michał Szpak i Daria Reczek na jednej scenie wystąpili z piosenką "Jej portret". Ich wykon był bardzo melancholijny i emocjonalny. Chwilę później finalistka oczarowała jurorów solowym wykonem.

"Czuć było pewność siebie od ciebie. Celem wielkości jest odpowiedzialność i ty to wszystko dźwigasz" - podsumował Kamil Bednarek.

Tomson, Baron i Alicja Szemplińska zaprezentowali utwór "As" George Michaela i Mary J. Blige. Finalistka zaśpiewała jeszcze "Show must go on".

"Miałam ciarki. Rzadko je miewam. Życzę ci samych dobrych ludzi, bo show-biznes miewa swoje blaski i cienie. Nie chciałabym, żeby kiedykolwiek przydarzyło ci się coś złego" - powiedziała po występie Margaret.

Finał 10. edycji "The Voice of Poland"

Po pierwszej rundzie do ścisłego finału nie wszedł Damian Kulej. W drugiej rundzie znaleźli się Daria Reczek, Alicja Szemplińska i Tadeusz Seibert. Tym razem finaliści zmierzyli się z polskimi przebojami. Jako pierwsza zaśpiewała Daria. Wykonała utwór Bajmu "Dwa serca, dwa smutki".

Tadeusz Seibert zmierzył się z utworem Czesława Niemena "Jednego serca".

"Zrobiłeś to po swojemu. To jest trudny repertuar, ale ty zawsze sobie poradzisz" - ocenił Michał Szpak.

"Po tym wykonie udowodniłeś, że możesz być zwycięzcą" - dodał Kamil Bednarek.

Alicja Szemplińska zaprezentowała przed jurorami i widzami utwór "Litania", który oryginalnie śpiewała Edyta Górniak.

"Nie jesteś z tej planety" - powiedział Michał Szpak.

Po drugim etapie w ścisłym finale znalazły się Alicja Szemplińska i Daria Reczek. To duże zaskoczenie dla Margaret i fanów Tadeusza Seiberta, który był typowany na zwycięzcę show.

Na ostatnim etapie wokalistki zaśpiewały swoje autorskie single. Widzowie swoimi głosami zdecydowali, kto zasługuje na zwycięstwo. 10. edycję "The Voice of Poland" wygrała Alicja Szemplińska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także