Fala komentarzy po półfinale "Tańca z gwiazdami". Widzowie jednogłośni

Maciej Musiał i Daria Syta odpadli w półfinale "Tańca z gwiazdami"
Maciej Musiał i Daria Syta odpadli w półfinale "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA

29.04.2024 07:51, aktual.: 29.04.2024 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W niedzielę 28 kwietnia odbył sie półfinał 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Skład był naprawdę dobry, ale jak wiadomo, jedna z par musiała pożegnać się z show. Tym razem padło na Macieja Musiała, który występował w parze z Darią Sytą. Widzowie zalali media społecznościowe programu komentarzami, w których wyrazili swoją opinię.

Półfinał "Tańca z gwiazdami" już za nami. Sami jurorzy przyznali, że miał on wysoki poziom. Zasady tanecznego show są proste. Co tydzień odpaść musi jedna para. Owszem, jury ocenia i przyznaje punkty uczestnikom, ale ostateczny głos należy do widzów. To wysyłane przez nich smsy decydują o tym, czy dana para przejdzie do kolejnego odcinka czy odpadnie.

Świetnie widoczne było to na przykładzie Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka mimo otrzymywania co odcinek najniższych not, przechodziła dalej. Miała bowiem tak duże wsparcie ze strony fanów. Finalnie w wyniku poniesionej kontuzji królowa życia zrezygnowała z dalszego udziału w programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Półfinał "Tańca z gwiazdami"

W niedzielę 28 kwietnia na parkiecie tanecznego show Polsatu spotkały się cztery pary: Roksana Węgiel z Michałem Kassinem, Julia Kuczyńska z Michałem Danilczukiem, Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke oraz Maciej Musiał z Darią Sytą.

W przedostatnim odcinku 14. sezonu "Tańca z gwiazdami" każda z par zatańczyła dwa tańce. Pierwsza część półfinału była utrzymana w klimacie latino, a druga w klasycznym. Mimo zaciętej rywalizacji ktoś musiał odpaść.

Pod koniec odcinka punktacja jury prezentowała się następująco: Roxie i Michał 80 pkt, Anita i Jacek 74 pkt, a Maciej z Darią i Julią z Michałem ex aequo po 73 pkt.

Z "Tańca z gwiazdami" odpadł Maciej Musiał

Zgodnie z decyzją widzów z show pożegnał się Maciej Musiał i Daria Syta. Para otrzymała najmniejsze wsparcie ze strony widzów. Aktor podziękował na koniec za wspaniałą przygodę, a jego partnerka mocno się wzruszyła.

Po ogłoszeniu wyników w mediach społecznościowych programu fani wyrazili swoją opinię.

"Dzisiaj niestety najsłabiej tańczyła Anita… Szkoda Maćka, wniósł bardzo dużo do tego programu. Zasłużył na miejsce w finale", "Maciek ma cudowny charakter i ogromny zasób pokory. Jesteś Super Maćku!", "Przykro mi strasznie, że odpadli i nie będą w finale, bo zasługiwali i to bardzo, aby się w nim znaleźć", "Maciej zdecydowanie zasłużył na finał, bardzo wartościowy człowiek", "Tego się akurat nie spodziewałam, wiedząc, że Maciej jest takim celebrity crushem wśród oglądających", "Maciek doszedł bardzo daleko pomimo braku aktywności na Instagramie i braku błagania o głosy, jest to bardzo piękne", "Nie... kibicowałam też parze najbardziej, najbardziej naturalna para w tym programie".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" pochylamy się nad "Mocnym tematem" Netfliksa, załamujemy ręce nad szokującą decyzją Disney+, rzucamy okiem na "Nową konstelację" i jedziemy do Włoch z "Ripleyem". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także