Burza po emisji "Kuchennych rewolucji". Knajpa z Łodzi zablokowała komentarze

Magdzie Gessler nie udało się pomóc restauratorom z Łodzi. Udziałem w programie zrobili sobie antyreklamę?
Magdzie Gessler nie udało się pomóc restauratorom z Łodzi. Udziałem w programie zrobili sobie antyreklamę?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.04.2024 08:53, aktual.: 26.04.2024 10:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Jestem wk...ona, że nie byłam wam w stanie pomóc - powiedziała na koniec rewolucji w Świńskich sprawkach w Łodzi Magda Gessler, która przerwała prace nad finałową kolacją z powodu choroby alkoholowej właściciela. Po emisji odcinka media społecznościowe zalała fala komentarzy zbulwersowanych widzów. Jednych tym, jak zachowali się restauratorzy, innych postawą gwiazdy TVN. Restauracja też nie ma teraz dobrej prasy i zablokowała komentarze.

Dawno nie było tak mocnego odcinka "Kuchennych rewolucji", bo choć Magda Gessler widziała już wiele i stawiała na nogi najbardziej podupadłe biznesy, to Marcie i Tomkowi z Łodzi nie pomogła. Gessler szybko - i to dosłownie - wyczuła, gdzie tkwił problem lokalu Świńskie sprawki i bynajmniej nie tylko w dwuznacznej nazwie i kiepskiej kuchni.

- Ty walisz wódę, to widać [...] - powiedziała do restauratora. - Ona nie ma z ciebie żadnych korzyści, ani jako kucharza, ani jako partnera. Masz faceta, który nic nie robi - zwróciła się zaś do jego partnerki. Mężczyzna przyznał, że faktycznie ma problem. Obiecał jednak, że nie będzie pił i że pójdzie na odwyk. Podczas przygotowań do finałowej kolacji okazało się jednak, że nie był w stanie pracować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Ja jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Jest bardzo źle. Tomek jest bardzo chory, powinien być odseparowany, na leczeniu, żeby nie zrobić sobie i innym krzywdy. Ja nie będę wam mogła w tym momencie pomóc [...] - powiedziała gwiazda TVN, odwołując kolację. Kiedy do Łodzi wróciła po kilku tygodniach, zastała restauratorów z jeszcze większymi problemami (stracili dostęp do lokalu).

Mężczyzna dalej pił, a jego partnerka dalej nie widziała w tym problemu. - Naprawdę jesteśmy fajnymi ludźmi, tylko my po prostu mamy strasznego pecha - tłumaczyła przed kamerami. Po emisji tego odcinka "Kuchennych rewolucji" zawrzało w mediach społecznościowych programu.

Rewolucja w Łodzi zakończyła się fiaskiem
Rewolucja w Łodzi zakończyła się fiaskiem© Materiały prasowe

"Kuchenne rewolucje" w Łodzi. Komentarze widzów

"Przykro się na to patrzyło, ale nie pomoże się komuś, kto nie widzi problemu i nie chce pomocy", "Smutna jest ta tolerancja alkoholizmu", "Nie wiem, co mnie bardziej zasmuciło - uzależnienie tego pana czy współuzależnienie jego żony, która bagatelizowała jego problemy...młodzi ludzie koncertowo zaprzepaścili swoją szansę..." - ubolewali widzowie.

Niektórzy jednak byli rozczarowani postawą Gessler, wspominając, że wiele razy pomagała także alkoholikom.

"Ludzie potrzebują pomocy. Pani Magda pomagała ludziom, którzy na to nie zasługiwali, zatrudniała prawników i lekarzy, ale teraz zrobiła show" - spuentował jeden z widzów.

"Było parę odcinków z problemem alkoholowym właścicieli. Były telefony do znajomych lekarzy, załatwianie terapii, dawanie swojego prywatnego numeru telefonu, jak będą mieć problem, a tu pocisk i na razie, smutne" - napisał w podobnym tonie kto inny.

Gessler miała im pomóc. Restauratorzy z Łodzi zrobili sobie antyreklamę

Nieprzyjemne komentarze znajdziemy także na facebookowej stronie łódzkiej restauracji, która po emisji programu TVN całkowicie zablokowała możliwość dodawania wpisów przez internautów. W jednym z ostatnich, sprzed tygodnia, ktoś pisze, że czuje się wprowadzony w błąd w związku z rewolucją Magdy Gessler.

"Czemu okłamaliście ludzi, że jesteście po kuchennych rewolucjach, skoro zostały one przerwane z waszej winy?". Restauratorzy napisali na to krótko: "Nie wierzymy we wszystko, co telewizja pokazuje".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" pochylamy się nad "Mocnym tematem" Netfliksa, załamujemy ręce nad szokującą decyzją Disney+, rzucamy okiem na "Nową konstelację" i jedziemy do Włoch z "Ripleyem". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także