"Taniec z gwiazdami" : awaria Facebooka? I co z tego? "Ludzie będą żyć własnym życiem"
Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" był wyjątkowy. Widzowie oglądali popisy celebrytów na żywo w telewizji, ale nie mogli śledzić wpisów dotyczących programu, które zawsze pojawiały się w mediach społecznościowych. Wszystko przez globalną awarię Facebooka i Instagrama. Ibisz się nią nie przejął.