ycipk-1nk9sx
Informacja prasowa
demakijaż

Wieniawa popłakała się przez paparazzich. Czuła się zagrożona

Gościem najnowszego odcinka programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza jest Julia Wieniawa. Ma dopiero 19 lat, a na swoim koncie już wiele sukcesów. Żyje intensywnie, ale mądrze. Jedno życie to dla niej za mało, dlatego już w wieku 6 lat zdecydowała, że w przyszłości chce zostać aktorką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa (Materiały prasowe)
ycipk-1nk9sx

W programie Julia opowiedziała m.in. o fałszywych przyjaźniach w show-biznesie:

- Kiedy zaczęłam grać w "Rodzince.pl", byłam jeszcze w gimnazjum, miałam 14 lat, to nagle wiele osób się ode mnie odwróciło i zaczęło być zawistnym, po prostu z takiej pewnej zazdrości, tak patrzyli na mnie trochę krzywo, ale miałam też parę osób, które za to na odwrót – nagle zaczęły być strasznie dla mnie miłe i strasznie chciały się ze mną zaprzyjaźnić, także już poczułam wtedy taką pewną fałszywość i od tamtej pory zaczęłam bardziej selekcjonować ludzi, z którymi się przyjaźnię i być mniej ufna, co może i jest dobre, ale też szkoda, ze tak wcześnie mnie to spotkało.

Julia Wieniawa Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-1nk9sx

Jak aktorka reaguje na komentarze na swój temat?

- Kiedy teoretycznie mówię sobie: "a olewam te komentarze". To jest nieprawda, jestem tylko człowiekiem, to mnie bardzo rusza zawsze. Ja czytam czasami te komentarze i mnie to boli, że kurczę ktoś rozpisuje się na mój temat tak negatywnie, a z drugiej strony na moim Instagramie, ani w realu nikt nie mówi mi nic złego, nikt nie pała do mnie nienawiścią.

Julia Wieniawa Materiały prasowe
Podziel się

Czy Julię spotykają jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z popularnością?

ycipk-1nk9sx

- Dwa dni temu spotkałam paparazzi pod swoim mieszkaniem, bo szukali sensacji a propos ostatnich medialnych szumów i było mi tak przykro, że się popłakałam (…). Wtedy pierwszy raz w życiu poczułam się bardzo niebezpiecznie przy własnym mieszkaniu – po pierwsze nie wiem, kto to jest, po drugie mam poczucie, że ktoś mnie śledził odkąd skończyłam pracę, to jest chore! Ja wpadłam w pewną paranoję. Antek mi mówił, że on to przeszedł parę lat temu - miał schizę, że się oglądał, czy ktoś za nim nie idzie. Muszę się tego wyzbyć.

Wieniawa nie ma lekko. Czy taka musi być cena sukcesu?

Julia Wieniawa i Krzysztof Ibisz Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-1nk9sx

"Demakijaż": niedziela, godzina 15:00, stacja Polsat Cafe.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1nk9sx

ycipk-1nk9sx
ycipk-1nk9sx