Trwa ładowanie...

Agnieszka Sienkiewicz to niezłe ziółko. "Związałam się z mężczyzną, który miał trójkę dzieci"

Agnieszka Sienkiewicz po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak poznała swojego męża. Aktorka na co dzień nie chwali się swoim życiem prywatnym, ale dla Krzysztofa Ibisza zrobiła wyjątek. Będziecie zaskoczeni tym, co powiedziała.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Sienkiewicz to niezłe ziółko. "Związałam się z mężczyzną, który miał trójkę dzieci"Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d4k31j5

Agnieszka Sienkiewicz to jedna z czterech "przyjaciółek" polsatowskiego serialu. To tam zdobyła największą sympatię widzów. I choć aktorkę często widujemy na czerwonym dywanie, to rzadko kiedy mówi o swoim życiu prywatnym. Teraz postanowiła to zmienić. Skorzystała z zaproszenia do talk show Krzysztofa Ibisza "Demakijaż", w którym m. in. zdradziła historię swojego małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Sienkiewicz: "To było żenujące uczucie"

Rok temu Agnieszka Sienkieiwcz poślubiła biznesmena Mikołaja Gauera. Jednak aktorka nie ma zamiaru wymazywać z pamięci swoich poprzednich związków. A ma na swoim koncie dość burzliwe historie miłosne. W "Demakijażu" opowiedziała o jednej z nich.

d4k31j5

- Związałam się w wieku 25 lat z mężczyzną (Maciej Marczewski), który miał trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa, to była świadoma, odpowiedzialna decyzja. Wiedziałam z czym to się wiąże. Mi to dało strasznie dużo szczęścia wtedy. Absolutnie byłam w tym spełniona. W pewnym sensie kochałam jego dzieci, dla mnie to była rodzina - wyznała szczerze.

Rzadko kiedy Sienkiewicz zwykła mówić także o swoim mężu. Mikołaja poznała w pracy.

- Mikołaja poznałam przy „Agentkach”, mój mąż z wykształcenia jest operatorem filmowym. Napisał do mnie po latach, z gratulacjami, gdy wygrałam „Taniec z Gwiazdami” (…) Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że wiedzieliśmy, czego chcemy. Jest ogromnie opiekuńczy, ciepły, ale też taki konkretny, męski. Imponuje mi swoją zaradnością i pracowitością - powiedziała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Całą rozmowę z Agnieszką Sienkiewicz-Gauer będziecie mogli zobaczyć już w tę niedzielę 30 września o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4k31j5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k31j5