Trwa ładowanie...
ycipk-2glbwn

Agnieszka Sienkiewicz to niezłe ziółko. "Związałam się z mężczyzną, który miał trójkę dzieci"

Agnieszka Sienkiewicz po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak poznała swojego męża. Aktorka na co dzień nie chwali się swoim życiem prywatnym, ale dla Krzysztofa Ibisza zrobiła wyjątek. Będziecie zaskoczeni tym, co powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz (Instagram.com, Fot: Instagram)
ycipk-2glbwn

Agnieszka Sienkiewicz to jedna z czterech "przyjaciółek" polsatowskiego serialu. To tam zdobyła największą sympatię widzów. I choć aktorkę często widujemy na czerwonym dywanie, to rzadko kiedy mówi o swoim życiu prywatnym. Teraz postanowiła to zmienić. Skorzystała z zaproszenia do talk show Krzysztofa Ibisza "Demakijaż", w którym m. in. zdradziła historię swojego małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Sienkiewicz: "To było żenujące uczucie"

ycipk-2glbwn

Rok temu Agnieszka Sienkieiwcz poślubiła biznesmena Mikołaja Gauera. Jednak aktorka nie ma zamiaru wymazywać z pamięci swoich poprzednich związków. A ma na swoim koncie dość burzliwe historie miłosne. W "Demakijażu" opowiedziała o jednej z nich.

- Związałam się w wieku 25 lat z mężczyzną (Maciej Marczewski), który miał trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa, to była świadoma, odpowiedzialna decyzja. Wiedziałam z czym to się wiąże. Mi to dało strasznie dużo szczęścia wtedy. Absolutnie byłam w tym spełniona. W pewnym sensie kochałam jego dzieci, dla mnie to była rodzina - wyznała szczerze.

Rzadko kiedy Sienkiewicz zwykła mówić także o swoim mężu. Mikołaja poznała w pracy.

ycipk-2glbwn

- Mikołaja poznałam przy „Agentkach”, mój mąż z wykształcenia jest operatorem filmowym. Napisał do mnie po latach, z gratulacjami, gdy wygrałam „Taniec z Gwiazdami” (…) Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że wiedzieliśmy, czego chcemy. Jest ogromnie opiekuńczy, ciepły, ale też taki konkretny, męski. Imponuje mi swoją zaradnością i pracowitością - powiedziała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Całą rozmowę z Agnieszką Sienkiewicz-Gauer będziecie mogli zobaczyć już w tę niedzielę 30 września o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

ycipk-2glbwn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2glbwn

ycipk-2glbwn
ycipk-2glbwn