ycipk-hesx1e

"Czar par". Prowadzącym program został Maciej Kurzajewski

Jeden z kultowych programów "Czar par" wraca na antenę. TVP podzieliło się z fanami dobrą wiadomością. Nowym prowadzącym show został Maciej Kurzajewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Kurzajewski poprowadzi legendarny program "Czar par"
Maciej Kurzajewski poprowadzi legendarny program "Czar par" (ONS.pl)
ycipk-hesx1e

Program "Czar par" był emitowany przez TVP w latach 1993-1996. W tym czasie odbyły się trzy edycje rozrywkowego show, który miał niesamowite udziały w rynku, przebijając popularnością słynny "Dziennik telewizyjny".

Każda edycja "Czaru par" trwała praktycznie rok, a 50 par pod okiem jurorów brało udział w różnych zadaniach. Nagrodą było mieszkanie, samochód oraz wycieczka do egzotycznego kraju.

TVP postanowiło wskrzesić legendarny program, który prowadzili Krzysztof Ibisz i Hanna Dunowska. Wiele osób zastanawiało się, kto będzie gospodarzem nowej odsłony show. Okazuje się, że został nim Maciej Kurzajewski.

ycipk-hesx1e

TVP pochwaliło się informacją na oficjalnym profilu na Facebook’u. Nowy prowadzący wzbudził pozytywne reakcje internautów: "Super", "Lubię pana Macieja", "Fajny facet".

"Czar par" - jak będzie wyglądał odmieniony program?

Nowy "Czar par" w porównaniu do pierwowzoru będzie miał 12 odcinków, które prawdopodobnie będą emitowane jesienią po "Barwach szczęścia" w telewizyjnej Dwójce. Wygraną w programie ma być 300 tys. zł. W finale zmierzą się trzy pary, a zwycięzcę wybiorą widzowie, wysyłając SMS-y na ulubioną parę.

ycipk-hesx1e
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hesx1e

ycipk-hesx1e
ycipk-hesx1e