Qaqwqwrqw

"Czar par". Prowadzącym program został Maciej Kurzajewski

Jeden z kultowych programów "Czar par" wraca na antenę. TVP podzieliło się z fanami dobrą wiadomością. Nowym prowadzącym show został Maciej Kurzajewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Kurzajewski poprowadzi legendarny program "Czar par"
Maciej Kurzajewski poprowadzi legendarny program "Czar par" (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Program "Czar par" był emitowany przez TVP w latach 1993-1996. W tym czasie odbyły się trzy edycje rozrywkowego show, który miał niesamowite udziały w rynku, przebijając popularnością słynny "Dziennik telewizyjny".

Każda edycja "Czaru par" trwała praktycznie rok, a 50 par pod okiem jurorów brało udział w różnych zadaniach. Nagrodą było mieszkanie, samochód oraz wycieczka do egzotycznego kraju.

TVP postanowiło wskrzesić legendarny program, który prowadzili Krzysztof Ibisz i Hanna Dunowska. Wiele osób zastanawiało się, kto będzie gospodarzem nowej odsłony show. Okazuje się, że został nim Maciej Kurzajewski.

Qaqwqwrqw

TVP pochwaliło się informacją na oficjalnym profilu na Facebook’u. Nowy prowadzący wzbudził pozytywne reakcje internautów: "Super", "Lubię pana Macieja", "Fajny facet".

"Czar par" - jak będzie wyglądał odmieniony program?

Nowy "Czar par" w porównaniu do pierwowzoru będzie miał 12 odcinków, które prawdopodobnie będą emitowane jesienią po "Barwach szczęścia" w telewizyjnej Dwójce. Wygraną w programie ma być 300 tys. zł. W finale zmierzą się trzy pary, a zwycięzcę wybiorą widzowie, wysyłając SMS-y na ulubioną parę.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw