Trwa ładowanie...

"Czar par" powraca po 23 latach!

Telewizja Polska powraca do korzeni. Po 23 latach na antenę powraca kultowy teleturniej “Czar par”. Trwają castingi na jurorów i gospodarza programu. Wkrótce rozpoczną się także poszukiwania uczestników.

"Czar par" powraca po 23 latach!Źródło: East News
d6pcgpf
d6pcgpf

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, "Czar par" zostanie wyemitowany jesienią na antenie TVP2. Format programu opierał się na rywalizacji kilkudziesięciu par w przeróżnych kategoriach. Pierwsze edycje wygrały małżeństwa Skrętnych, Trusewiczów i Kornalewiczów. Prowadzącymi byli Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz.

ZOBACZ TEŻ: 6 par, które rozstały się, a następnie wzięły ślub

Czwarta odsłona programu będzie składać się z 12 odcinków. Z nieoficjalnych ustaleń Wirtualnych mediów wynika, że być może "Czar par" trafi do piątkowego prime-time TVP2, czyli o godz. 20.45.

d6pcgpf

Wkrótce ruszą castingi do programu

Zgłoszenia do programu można wysyłać na adres: czarpar@tvp.pl. W teleturnieju mogą brać udział osoby, które ukończyły 18. rok życia. Telewizja Polska w najbliższych dniach rozpocznie oficjalną promocję castingów.

TVP zakłada, że na antenie finalnie pojawi się 14 par. Przez 11 odcinków jurorzy i eksperci będą przyznawać parom punkty. Ci, którzy zdobędą największe uznanie trafią do finału. Ostatecznego wyboru zwycięzcy dokonają widzowie głosami oddanymi przez SMS-y. Jest o to walczyć - najlepsza para otrzyma nagrodę finansową o wartości 300 tys. zł.

Widzowie lubią oglądać to, co już dobrze znają

"Czar par" jest kolejnym show powracającym na antenę TVP. W ostatnich miesiącach wznowiono nadawanie programów "Szansa na sukces", "Koło fortuny" i "Europa da się lubić".

d6pcgpf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6pcgpf