Trwa ładowanie...

"Czar par": Antoni Królikowski zostanie nowym prowadzącym programu?

Coraz głośniej mówi się o powrocie popularnego programu z lat 90., "Czar par". Pojawiły się także pierwsze doniesienia dotyczące prowadzącego, którym miałby zostać Antoni Królikowski.

"Czar par": Antoni Królikowski zostanie nowym prowadzącym programu?Źródło: East News
d13djbp
d13djbp

"Czar par": Antoni Królikowski nowym prowadzącym?

TVP coraz częściej przywraca do życia programy z dawnych lat. Dzięki temu możemy oglądać m.in. "Koło fortuny", "Magazyn kryminalny 997" czy "Szansę na sukces". Już za kilka miesięcy powróci kolejny z nich, "Czar par".

"Czar par" to kultowy program randkowy, który emitowany był w latach 1993-1996 na TVP 1. Prowadzącymi byli Krzysztof Ibisz oraz Hanna Dunowska. Uczestnikami były małżeństwa, które walczyły o dom i samochód. Autorką "Czaru par" była Bożena Walter, a piosenkę do show stworzył Włodzimierz Korcz.

Pozostaje pytanie, kto miałby zostać prowadzącym reaktywowanego programu. Z listy kandydatów można wykreślić Krzysztofa Ibisza, który związany jest z telewizją Polsat.

Z ustaleń "Faktu" wynika, że największe szanse poprowadzenia programu ma Antoni Królikowski.

d13djbp

- Nazwisko Antka pojawia się we wszystkich rozmowach dotyczących programu. On ma w TVP bardzo dobre notowania. Niedawno zrobiono badania, z których wynika, że widzowie TVP bardzo go lubią za spontaniczność i luz - donosi tabloid.

Antoni Królikowski niedawno współprowadził w TVP festiwal w Opolu i program "To był rok". W przeszłości też był prowadzącym "Kocham Cię, Polsko".

d13djbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13djbp