Karolina Korwin Piotrowska rok temu trafiła na SOR. Ujawniła, że była "na granicy życia i śmierci"
Karolina Korwin Piotrowska jesienią 2022 roku trafiła na SOR, o czym - nie ujawniając szczegółów - poinformowała na Instagramie. Dziś, ponad rok od tamtego zdarzenia, dziennikarka zdradziła, że była "na granicy życia i śmierci".