Korwin Piotrowska zwyzywała Wojewódzkiego i wyszła. Zrobili to dla rozgłosu

Korwin Piotrowska udawała, że jest obrażona na Wojewódzkiego
Korwin Piotrowska udawała, że jest obrażona na Wojewódzkiego
Źródło zdjęć: © TVN Player

22.03.2022 23:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno pisaliśmy, że oglądalność programu Kuby Wojewódzkiego jest na rekordowo niskim poziomie. Po 20 latach na antenie trudno mu się nawet zbliżyć do wyników z czasów świetności. Nic więc dziwnego, że w najnowszym odcinku zdecydował się na ustawioną kłótnię z Karoliną Korwin Piotrowską, którą niektórzy mogli uznać za prawdziwą aferę.

Rzekomy konflikt Karoliny Korwin Piotrowskiej i Kuby Wojewódzkiego miał trwać od lat. On przy każdej możliwej okazji wbijał szpilę dawnej koleżance ze stacji za to, że zajmuje się życiami celebrytów w "Maglu towarzyskim". Choć sam robił to po swojemu na łamach "Polityki". Korwin Piotrowska była w jego programie 18 lat temu i dopiero po niedawnym wydaniu głośnej książki dostała kolejne zaproszenie.

Przyjęła je, choć jak wynikało z krótkiej zapowiedzi publikowanej w mediach społecznościowych, szybko tego pożałowała. - Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety nic się nie zmieniłeś. Dalej jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim. I nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni – powiedziała Korwin Piotrowska w programie Kuby Wojewódzkiego, po czym wstała i wyszła ze studia.

Zgodnie z przewidywaniami – była to zwykła ustawka na potrzeby reklamy, którą oboje puścili przed premierą odcinka na swoich profilach w mediach społecznościowych.

W programie "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", dostępnym na platformie Player, można posłuchać, jak gospodarz umawia się z koleżanką, żeby udawała oburzoną jego pytaniem i rozkręciła aferę. - Fajnie by było, jakbyś rzuciła książką i wyszła, dobra? – zachęcał Wojewódzki.

- Dobrze, to Karolina, ja powiem tak: "Masz świadomość, że jesteś matką chrzestną chamstwa w Polsce. Przecież wiesz o tym?". A ty powiesz: "K…a jesteś chamem tak jak zawsze". Coś takiego i wychodzisz. Musimy to zagrać – powiedział pod koniec odcinka Wojewódzki, po czym Korwin Piotrowska cisnęła wiązankę o "ciulu i 60-letnim debilu" i wyszła na oczach "zdezorientowanego" gospodarza.

Wcześniej w trakcie normalnej rozmowy Korwin Piotrowska nie szczędziła mu osobliwych komplementów ("Nie p…dol głupot, że nie jesteś geniuszem w jakimś sensie"). I ochoczo szydziła razem z nim z celebrytów, na których opiera się duża część jej zawodowej aktywności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (43)
Zobacz także