Była ulubienicą widzów. Odpowiedziała na pytanie, czy wróci do show TVP
Urszula Dudziak była trenerką w pierwszej edycji "The Voice Senior". Widzowie byli przekonani, że zostanie w show na dłużej. Artystka zdecydowała inaczej, ale wygląda na to, że nie brakuje osób, które chciałyby zobaczyć ją jeszcze w jurorskim fotelu.