Dudziak żegna się z show TVP? Podają powód

Urszula Dudziak była jurorką "The Voice of Poland" i "The Voice Senior"
Urszula Dudziak była jurorką "The Voice of Poland" i "The Voice Senior"
Źródło zdjęć: © East News
Magdalena Drozdek

27.05.2021 07:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Urszula Dudziak brała udział w pierwszej edycji "The Voice Senior", oceniała też uczestników "The Voice of Poland". Charyzmatyczna jurorka z ogromnym doświadczeniem może już nie pojawić się w kolejnej edycji.

Przed widzami 12. edycja "The Voice of Poland", która ma się odbyć jesienią. Już teraz wiadomo, że program przejdzie spore zmiany - szczególnie, jeśli chodzi o skład jurorów. Mówi się, że z show pożegnał się już na dobre Michał Szpak, bo - jak niesie wieść gminna - jego poglądy mogą być dla TVP coraz większym problemem. Ze składu jurorów "The Voice Senior" odsunięto już też Andrzeja Piasecznego, którego według tabloidów zastąpi Maryla Rodowicz.

Teraz mówi się o kolejnym jurorze - a dokładniej o jurorce - która nie weźmie udziału w kolejnej edycji show. Mowa o Urszuli Dudziak.

"Fakt" i "Wirtualne Media" podają, że to może być koniec przygody Dudziak z tym formatem. Pierwsze odcinki do nowej edycji miałyby być nagrywane latem, a - zdaniem informatora "Faktu" - wtedy artystka chciałaby ruszyć w trasę koncertową. Raz, że zarobiłaby więcej. Dwa, że po tak długim zamrożeniu koncertów, spektakli itd, artyści marzą już, by wyjść na scenę.

Tabloid podaje też drugi powód. - Ona latem będzie pochłonięta budową domu kultury na swojej działce na wsi, która jest obok jej posiadłości. Ula chce tam organizować przeróżne zajęcia artystyczne m.in. warsztaty muzyczne. To ją teraz pochłania - czytamy.

Plotki o odejściach jurorów z show TVP uruchomiły giełdę nazwisk. Kto mógłby zastąpić Szpaka, Dudziak, Piaska? TVP jeszcze oficjalnie nie ogłosiła, kto zasiądzie w fotelu jurora. Mówi się, że do programu mogliby dołączyć Rafał Brzozowski i Sylwia Grzeszczak. A co z tego będzie? Przekonamy się już pewnie za kilka tygodni, gdy ruszą zdjęcia do 12. edycji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)
Zobacz także