Trwa ładowanie...

Była ulubienicą widzów. Odpowiedziała na pytanie, czy wróci do show TVP

Urszula Dudziak była trenerką w pierwszej edycji "The Voice Senior". Widzowie byli przekonani, że zostanie w show na dłużej. Artystka zdecydowała inaczej, ale wygląda na to, że nie brakuje osób, które chciałyby zobaczyć ją jeszcze w jurorskim fotelu.

Urszula Dudziak wróci do show TVP?Urszula Dudziak wróci do show TVP?Źródło: AKPA, fot: AKPA
d19lnfk
d19lnfk

Urszula Dudziak przebojem rozpoczęła polską edycję "The Voice Senior". Charyzmatyczna jurorka doszła ze swoimi podopiecznymi aż do finałowego odcinka. Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie skradły serca publiczności. Z pomocą Dudziak wygrały pierwszą edycję show TVP, a niedługo później nagrały swoją płytę. Lepszego obrotu spraw nie można było sobie wyobrażać.

Dudziak jednak nie zdecydowała się na to, by dalej trenować aspirujących piosenkarzy i piosenkarki. W drugiej edycji programu skład jurorski się zmienił. Potem nastąpiły także roszady podczas produkcji trzeciej edycji. Artystka wzięła jeszcze udział w 11. edycji "The Voice of Poland" i tyle. Dudziak zapytano więc na Instagramie, czy jeszcze wróci do programu.

"The Voice Senior": siostry Szydłowskie wracają do show

Fani zapytali Dudziak, czy wróci do "The Voice of Poland" lub do "The Voice Senior".

d19lnfk

- Raczej nie. To bardzo wymagająca, odpowiedzialna i czasochłonna praca. Nie wiem, czy miałabym siłę podjąć się tej fantastycznej, aczkolwiek bardzo wymagającej podróży po raz kolejny. Ale kto wie… - przyznała.

Gdy dopytano ją o to, jak wyglądała współpraca z TVP, odpowiedziała:

- To był bardzo wymagający czas. Ale wspominam fantastycznie. To była ogromna odpowiedzialność. Bardzo często byłam poruszona.

d19lnfk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19lnfk