Trwa ładowanie...
d3h7xle

"The Voice of Poland": Dudziak zawstydziła Górniak. Nie spodziewała się takiego wyznania

Urszula Dudziak, ikona polskiego jazzu. postanowiła wyjawić, co myśli o królowej polskiego popu, czyli Edycie Górniak. Szczere słowa jednocześnie ucieszyły i zawstydziły piosenkarkę. Posłuchajcie serdecznej rozmowy trenerek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urszula Dudziak i Edyta Górniak szukają talentów w "The Voice of Poland"
Urszula Dudziak i Edyta Górniak szukają talentów w "The Voice of Poland" (TVP, Fot: Jan Bogacz)
d3h7xle

W obecnej edycji programu skład trenerski "The Voice of Poland" jest złożony z silnych i wyrazistych osobowości. Podczas pierwszych odcinków wyraźnie dało się wyczuć "chemię" łączącą Urszulę Dudziak, Edytę Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona z Afromental.

Już od pierwszych dni nagrań szczególna więź połączyła dwie wyjątkowe wokalistki: Dudziak i Górniak. Miłość do muzyki i Stanów Zjednoczonych jest kanwą wielu historii, które panie opowiadają sobie w przerwach pomiędzy kolejnymi występami uczestników.

"The Voice of Poland": Dudziak zaskoczyła Górniak. Wyznanie koleżanki ją zawstydziło

Dowodem niezwykłej nici porozumienia jest również szczere wyznanie Urszuli na temat Edyty.

d3h7xle

- Jesteś osobą niezwykłą. Piękną, wrażliwą, która niesie innym pomoc. Masz piękne, dobre serce.. . - wyznała poruszona Urszula Dudziak.

- Jestem tylko dzieckiem Boga. To jest jego dzieło. Przekazuję komplementy dalej - skwitowała skromnie Edyta Górniak, unosząc dłonie ku niebu.

- Jestem wzruszona twoim podejściem i umiejętnością określenia tego, co jest ważne - dalej komplementowała Urszula.

d3h7xle

_-_ Nie umiem przyjmować komplementów, ale dziękuję - odpowiedziała wyraźnie zakłopotana Edyta Górniak.

Urszula Dudziak bardzo żywiołowo zareagowała na te słowa i upomniała koleżankę z trenerskiej loży, co już teraz możecie zobaczyć w krótkim wideo.

Przypomnijmy, że już w najbliższym odcinku, czyli w sobotni wieczór o 21:00 w TVP2 zobaczymy kolejne Przesłuchania w Ciemno. Wśród uczestników pojawi się m.in. Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3h7xle

Podziel się opinią

Share
d3h7xle
d3h7xle