Trwa ładowanie...

Zmiany w show TVP. Dudziak rezygnuje z "The Voice Senior"

Już w sierpniu ruszają nagrania do 11. edycji "The Voice of Poland". Nową trenerką w muzycznym show TVP2 została Urszula Dudziak, która dotychczas związana była z "The Voice Senior". - Cieszę się bardzo z nowego wyzwania - zapewnia wokalistka.

Share
Urszula Dudziak cieszy się z nowego wyzwania, jakim jest "The Voice of Poland"Urszula Dudziak cieszy się z nowego wyzwania, jakim jest "The Voice of Poland"Źródło: Jan Bogacz, TVP, fot: Jan Bogacz
d2zy34r

Urszula Dudziak była trenerką 1. polskiej edycji "The Voice Senior", którą emitowano w grudniu 2019 r. Program wygrały wówczas siostry Szydłowskie - Krystyna, Elżbieta i Jolanta z jej drużyny. Teraz mistrzynię jazzu zobaczymy w jury 11. sezonu "The Voice of Poland".

- Cieszę się bardzo z nowego wyzwania, jakim jest "The Voice of Poland". Seniorzy w "The Voice Senior" podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w "The Voice of Poland". Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu - powiedziała Dudziak.

Artystka ma nadzieję, że uda jej się znaleźć wśród uczestników prawdziwy muzyczny diament, który z jej pomocą zabłyśnie na scenie.

d2zy34r

- Widzę siebie w tym programie jako osobę, która, mając doświadczenie, może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu - wyjaśniła.

Zdjęcia do programu startują już w połowie sierpnia. To właśnie wtedy poznamy też pełen skład trenerski jesiennej edycji "The Voice of Poland".

d2zy34r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zy34r