Trwa ładowanie...

Urszula Dudziak i Bartosz Opania w "SuperSTARciu"

Urszula Dudziak i Bartosz Opania w "SuperSTARciu"Źródło: TVP2
d3opp5x
d3opp5x

Z utworami jazzowymi zmierzą się: Monika Borzym, Natasza Urbańska, Ramona Rey, Mieczysław Szcześniak, Rafał Brzozowski, Tomasz "Titus" Pukacki i Adam Sobierajski. W poprzednich odcinkach decyzją telewidzów z rywalizacji odpadli: Reni Jusis, Katarzyna Wilk i Stanisław Karpioel-Bułecka.

"SuperSTARcie" to realizowane z rozmachem show, w którym o miano najbardziej wszechstronnego polskiego artysty ubiega się grono doświadczonych, profesjonalnych wokalistów i gwiazd estrady. Przez dziesięć tygodni pracują z najlepszymi producentami, tancerzami i choreografami po to, by w kolejne piątki, w programach na żywo poddać się surowej ocenie telewidzów. To właśnie telewidzowie w głosowaniu sms-owym decydują, kto przechodzi do kolejnego odcinka, a kto odpada z rywalizacji.

Program został oparty na norweskim formacie "The Ultimate Entertainer" ("Stjernekamp"), który zadebiutował na tamtejszym publicznym kanale NRK1 zaledwie dwa lata temu. Realizowano go m.in. w Norwegii, Rosji i Finlandii, niebawem pojawi się także w Holandii i na Ukrainie.

"SupeSTARcie" - emisja w każdy piątek o godz. 21:05 na antenie TVP2.

d3opp5x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3opp5x