Trwa ładowanie...
d28175o

"The Voice Senior". Kto zasiadł w jury nowego muzycznego show?

"The Voice Senior" to nowy program, którego formułę znamy doskonale z show "The Voice of Poland". Zmienił się jedynie wiek uczestników, a także (częściowo) trenerzy. Poznajmy bliżej jurorów programu "The Voice Senior".
Share
Marta Manowska poprowadzi polską edycję "The Voice Senior"
Marta Manowska poprowadzi polską edycję "The Voice Senior"Źródło: East News
d28175o

Polska edycja programu "The voice of Poland" cieszyła się popularnością już od pierwszego sezonu, który zadebiutował w ramówce TVP2 w 2011 r. Do tej pory zostało wyemitowanych 10 edycji "The Voice of Poland".

W międzyczasie powstała edycja dla dzieci "The Voice Kids". Teraz przyszedł czas na "The Voice Senior". Na krzesłach trenerów zasiądą Alicja Majewska, Marek Piekarczyk, Andrzej Piaseczny oraz Urszula Dudziak, którzy już ruszyli w Polskę, by wybrać najlepszych wokalistów 60+.

Nową prowadzącą "The Voice Senior" została Marta Manowska, która dołączy do Tomasza Kammela.

d28175o

Alicja Majewska - trenerka "The Voice Senior"

Początkowo spekulowano, że w jury programu zasiądzie Maryla Rodowicz, jednak ostatecznie wybrano Alicję Majewską. Piosenkarka znana jest ze stałej współpracy z Włodzimierzem Korczem. Do jej największych przebojów należą: "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Odkryjemy miłość nieznaną" oraz "Żyć się chce".

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Marek Piekarczyk – trener "The Voice Senior"

Frontmana TSA Marka Piekarczyka można nazwać "starym wyjadaczem" programu "The Voice". Wokalistka idealnie sprawdził się jako trener w show "The Voice of Poland". Czy z seniorami też pójdzie mu tak łatwo?

Koncert Love 2 Love jubileusz 25 lecia pracy artystycznej Edyty Gorniak
Gdansk 25.10.2015
FOT. Fotomag ONS.pl
Koncert Love 2 Love jubileusz 25 lecia pracy artystycznej Edyty Gorniak Gdansk 25.10.2015 FOT. FotomagŹródło: ONS.pl

Andrzej Piaseczny – trener The Voice Senior

Andrzej Piaseczny również zna format "The Voice". Popularny popowy wokalista to sympatyczny człowiek, który zawsze okazywał swoim podopiecznym wiele serca, więc teraz również na pewno się sprawdzi.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Urszula Dudziak – trenerka "The Voice Senior"

Urszula Dudziak to czwarta trenerka "The Voice Senior". Wokalistka jazzowa podobnie jak Alicja Majewska nie zasiadała jeszcze w jury formatu "The Voice". Sądzimy jednak, że świetnie sobie poradzi.

09-09-2015 Warszawa
Otwarcie San Lorenzo
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
09-09-2015 Warszawa Otwarcie San Lorenzo foto: Daniel Wysocki/ONSŹródło: ONS.pl

"The Voice Senior" – główne zasady programu

"The Voice Senior" będzie opierał się na podobnych zasadach, którymi kierowały się inne formaty "The Voice". Jedyną różnicą będzie wiek kandydatów. Do eliminacji zakwalifikują się jedynie osoby 60+.

d28175o

Wybrani seniorzy wezmą udział w przesłuchaniach w ciemno. Będą śpiewać przed odwróconymi krzesłami, na których zasiadają jurorzy. Jeśli jeden z nich się odwróci, będzie trenerem danego wokalisty.

W przypadku, kiedy odwróci się kilka foteli jednocześnie, to kandydat będzie miał możliwość wyboru trenera.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d28175o

Podziel się opinią

Share
d28175o
d28175o