Trwa ładowanie...
d3hdg9b

The Voice Kids

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

''The Voice Kids'' to polski program telewizyjny realizujący format typu talent show. Jest emitowany na TVP2 od 1 stycznia 2018 roku, a jego formuła oparta została na niderlandzkim programie o takiej samej nazwie. Do udziału w ''The Voice Kids'' mogą zgłaszać się dzieci od 8 do 15 lat.

The Voice Kids – opis programu i uczestnicy

Głównym celem programu ''The Voice Kids'' jest szukanie śpiewających młodych talentów. Najpierw odbywają się tzw. pre-castingi, w których biorą udział setki chętnych, ale musi zostać wybranych jedynie 100 szczęśliwców, którzy przejdą dalej. Na tym etapie przesłuchania nie są nagrywane ani emitowane.

W ''The Voice Kids'', gdy zostają wyłonieni kandydaci do dalszej przygody z programem, odbywają się tzw. przesłuchania w ciemno. Tym razem zakwalifikowani uczestnicy przychodzą do studia i śpiewają przygotowane piosenki, ale trenerzy programu są odwróceni tyłem. Gdy któryś z trenerów ''The Voice Kids'' jest zachwycony występem i chce przyjąć tę osobę do swojej drużyny, wciska przycisk i automatycznie odwraca się. Jeśli wykonanie spodoba się więcej jak jednemu trenerowi, wówczas uczestnik musi sam wybrać, do kogo chce trafić.

Każdy z trenerów w jury musi skompletować swoją drużynę złożoną z 18 uczestników ''The Voice Kids''. Następnie co tydzień każdy z jurorów wybiera po 3 osoby ze swojej grupy. Tym sposobem cała trójka przechodzi tzw. bitwę. Muszą wyjść na specjalnie przygotowany ring muzyczny i śpiewać przeciwko sobie. W ''The Voice Kids'' po każdej zakończonej bitwie odpadają aż 2 osoby.

Gdy w każdej z drużyn zostanie po 6 zawodników, trenerzy samodzielnie decydują o finałowej trójce. Tym sposobem dochodzi do finału "The Voice Kids" i osoba z największą liczbą punktów po głosowaniu SMS-owym wygrywa.

The Voice Kids– trenerzy i zwycięzcy

W 1. edycji programu ''The Voice Kids'' trenerami byli Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Prowadzącymi zostali Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan, a podczas występów komentatorami byli Witold Sosulski oraz Leon Paszek. Pierwszą edycję ''The Voice of Kids'' wygrała Roksana Węgiel z drużyny Edyty Górniak.

Natomiast w 2. edycji ''The Voice Kids'' doszło do zmiany w składzie jury. Funkcję trenerki objęła Cleo zamiast Edyty Górniak, a Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron ponownie dołączyli do programu. Zwyciężczynią ''The Voice Kids 2'' została Anna ''Annika'' Dąbrowska z drużyny Cleo.

Kolejna 3. edycja ''The Voice Kids'' będzie miała swoją premierę w styczniu 2020 roku. Wiadomo, że w jury na pewno zasiądą Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Natomiast prowadzącymi zostaną Tomasz Kammel i Jan Dąbrowski, a Barbarę Kurdej-Szatan zastąpi Ida Nowakowska.

The Voice Kids – ciekawostki

  • w przeciwieństwie do wersji dla dorosłych, czyli ''The Voice of Poland'', w dziecięcej edycji programu nie ma odcinków na żywo, w których odbywają się eliminacje; jednym odcinkiem rzeczywiście nadawanym w tym trybie jest ostatni etap finału tuż przed ogłoszeniem zwycięzcy;
  • w finale jurorzy spośród trojga zawodników wybierają po jednej osobie, która wchodzi w skład ścisłego finału;
  • zwycięzca otrzymuje możliwość nagrania własnego singla z wytwórnią Universal Music Polska, a także stypendium w wysokości 50 tys. złotych.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hdg9b
d3hdg9b
d3hdg9b
d3hdg9b

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj