Trwa ładowanie...
d3o7pxq

"The Voice Kids 2": wygrała Ania Dąbrowska (AniKa)

Za nami finał drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie utalentowane dzieci i młodzież stanęły w szranki, walcząc na głosy i o głosy. Finał należał do Wiktorii Gabor, Ani Dąbrowskiej i Pawła Szymańskiego. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ania Dąbrowska (AniKa) wygrała drugą edycję "The Voice Kids"
Ania Dąbrowska (AniKa) wygrała drugą edycję "The Voice Kids" (Instagram.com)
d3o7pxq

"The Voice Kids" budzi nie mniejsze emocje niż "The Voice of Poland". Wersja dla dzieci i młodzieży charakteryzuje się równie wysokim poziomem, a młodzi artyści zaskakują dojrzałością wykonań. Co działo się w finale show?

Finał "The Voice Kids 2" - trzech finalistów

W ostatnim odcinku programu scena należała do Wiktorii Gabor, Ani Dąbrowskiej i Pawła Szymańskiego, którzy przeszli do finału, walcząc z szóstką innych wykonawców. Uczestnicy śpiewali solo i w duetach z trenerami. Tomson i Baron świetnie poradzili sobie z piosenką "Human" Rag'n'Bone Man - Wiktoria podczas show dała z siebie wszystko. Cleo razem ze swoją podopieczną wykonały wielki hit amerykańskiej diwy, Mariah Carey - "Hero". Z kolei Dawid Kwiatkowski razem z Pawłem zaśpiewali "Mirrors" Justina Timberlake'a.

Ania Dąbrowska wygrała "The Voice Kids 2"

d3o7pxq

Nastoletni piosenkarze wystąpili z trenerami, ale każdy z uczestników miał też swoje pięć minut. Wiktoria zaśpiewała singiel "Time", Ania - "Małe skrzydła" (piosenkę napisała dla niej Cleo), Paweł wykonał utwór "10 lat". Chociaż cała trójka ma talent i charyzmę, Ania Dąbrowska, znana też jako AniKa, skradła serca i jurorów, i widzów. 14-latka wygrała "The Voice Kids 2". W nagrodę dostała 50 tys. zł oraz kontrakt płytowy.

Pozostaje nam więc tylko czekać na jej album.

Jak oceniacie finałowy odcinek programu? Trzymaliście kciuki za Anię Dąbrowską, czyli AniKę?

d3o7pxq

Warto przypomnieć, że pierwszą edycję "The Voice Kids" wygrała Roksana Węgiel, która później zdeklasowała konkurencję podczas Eurowizji 2018 dla dzieci.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3o7pxq

Podziel się opinią

Share
d3o7pxq
d3o7pxq