Trwa ładowanie...
d1bmglz
d1bmglz

Finałowy odcinek „Bitwy na głosy” udowodnił, że lider Feela ma ogromne wsparcie swoich fanów! To dzięki głosom widzów udało się jego drużynie zająć pierwsze miejsce!

Ostatni odcinek muzycznego show pełen był emocji. Nie tylko o główną wygraną walczył Piotr Kupicha i Urszula Dudziak, ale też na scenie ponownie zaprezentowały się zespoły, które odpadły we wcześniejszych eliminacjach.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Pierwsza na scenie śpiewa ekipa lidera Feela utwór „YMCA” Village People.
- Świetna piosenka, która sprzedała się w 20 mln egzemplarzy. Z emocji nie mogłem się skupić na waszym wykonaniu. Patrzyłem na to jak tańczycie – komplementuje Jagielski.

Drużyna Urszuli Dudziak wykonuje hit Ricky'ego Martina "She bangs". Na scenie zrobiło się bardzo gorąco!
- Wracając do występu - mężczyźni ... ten seks, który z was wypływał z każdego biodra i te kobiety, które spłynęły bokiem. Ula chylę czoła... - mówiła rozpalona Węgorzewska.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Chwilę później śpiewają zespoły Cugowskiego, Wiśniewskiego i Urbańskiej.

d1bmglz

Po ich występach znowu na scenę powraca ekipa Kupichy i wyśpiewuje „Białą armię” Bajmu.
- Myślę, że Beata byłaby zadowolona. Chciałabym żeby na wszystkich frontach świata śpiewano takie piosenki, może byłoby więcej pokoju – podsumowuje Szapołowska.

Następnie Urszula Dudziak dyryguje swoimi podopiecznymi, którzy śpiewają "Lady Marmalade".
- Nie będę ukrywał, że Klaudia wykonała fantastycznie ten utwór. Nie ma żadnego ale. Jesteś piękna, utalentowana, tak seksowna. co do pozostałych dziewczyn - rewelacja. Klaudio - Doda ma się czego bać – chwali „wykon” Jagielski.

Na scenę powracają uczestnicy Golców, Miecznikowskiego i Mlynkovej.

Przyszedł wreszcie czas na ogłoszenie wyników: pierwszą edycję „Bitwy na głosy” zwycięża drużyna Piotra Kupichy! Wszyscy sobie padają w ramiona i gratulują wzajemnych sukcesów.

Publiczność zaskakuje gest Grażyny Szapołowskiej, która całe swoje honorarium z programu przeznacza na cele charytatywne.

Koniec wrażeń i emocji. Ciekawe, czy TVP2 zdecyduje się na drugą serię „Bitwy na głosy”?
Wygrał wasz faworyt?

d1bmglz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bmglz