Półfinał "Dance, Dance, Dance". Anna Mucha pokłóciła się z Anną Karczmarczyk
Sobotni odcinek "Dance, Dance, Dance" wywołał całe spektrum emocji. Anna Mucha nie zamierzała ich hamować. Po jednym z występów zaczęła płakać ze wzruszenia. Nie zabrakło także nerwów. Anna Karczmarczyk posprzeczała się z jurorką. Nuty pikanterii dodały komentarze po występie Rafała Jonkisza, który tańczył bez koszulki.