"Dance Dance Dance". Anna Mucha do Idy Nowakowskiej: "Dawaj te kudły!"

"Dance Dance Dance". Anna Mucha do Idy Nowakowskiej: "Dawaj te kudły!"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.04.2020 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotnim odcinku "Dance Dance Dance" jurorki będą walczyły o atencję jednego z uczestników. Mamy fragment zabawnej wymiany zdań między paniami.

Przed nami ostatnie taneczne występy uczestników drugiej edycji "Dance Dance Dance". W sobotę na parkiecie zatańczą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Mateusz Janusz i Rafał Jonkisz. Występ jednego z panów doprowadzi do zabawnej przepychanki słownej między Anną Muchą a Idą Nowakowską. Każda z nich będzie próbowała udowodnić, że uczestnik tańczył właśnie dla niej.

- Każda z nas, idę o zakład, czuła się tak, jakbyś tańczył dla nas - zachwyciła się Anna Mucha. - Dla mnie. Przysięgam, widziałam jak patrzył się mi w oczy - skwitowała podekscytowana Ida Nowakowska. - Widziałam buziaczki. Buziaczki były dla mnie - przekomarzały się jurorki "Dance Dance Dance". - Do mnie te buziaczki - krzyczała rozbawiona Ida, która w pewnym momencie usłyszała od koleżanki z jurorskiej ławy: - Dawaj te kudły, dawaj… - śmiała się Anna Mucha.

Który uczestnik wywołał takie reakcję jurorek? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:35 w TVP2. O godzinie 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć "Dance Dance Dance The Best Of" będący przypomnieniem poprzedniego odcinka tanecznego show.

Warto dodać, że w sobotnim odcinku pożegnamy jedną z par, która przekaże 10 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział w wielkim finale - już 25.04.2020 r.

Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji "Dance Dance Dance". Wielki finał będzie realizowany w studiu "Pytania na Śniadanie". Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także