Trwa ładowanie...
dn1hu1w

TVP z nowym programem edukacyjnym "Repetytorium Maturzysty". Znamy prowadzących

TVP startuje z nowym programem edukacyjnym dla osób przygotowujących się do egzaminu dojrzałości. "Repetytorium maturzysty" poprowadzą Ida Nowakowska i Olek Sikora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska gwiazdą nowego show TVP
Ida Nowakowska gwiazdą nowego show TVP (ONS)
dn1hu1w

Prezenterzy "Pytania na Śniadanie" pomogą tegorocznym maturzystom w programie "Repetytorium maturzysty". Młode gwiazdy TVP będą łącznikami pomiędzy uczniami a nauczycielami prowadzącymi audycje powtórzeniowe wybranych zagadnień z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, fizyki, chemii, historii, geografii, biologii i wiedzy o społeczeństwie, na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Ida Nowakowska ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie, a Olek Sikora jest absolwentem XII LO im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie

Cykl edukacyjny "Repetytorium Maturzysty" emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 10:20 w TVP HD (z powtórką w TVP Rozrywka).

dn1hu1w

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Jak podaje w informacji prasowej stacja, lekcje prowadzone będą przez nauczycieli z renomowanych warszawskich liceów. Co więcej w "Repetytorium Maturzysty" pojawić mają się także psychologowie oraz trenerzy rozwoju osobistego, którzy poradzą, jak radzić sobie ze stresem podczas egzaminu oraz przeprowadzą specjalne treningi wspomagające zapamiętywanie dużych ilości materiału.

Co ze "Szkołą z TVP"?

Jak podaje Telewizja Publiczna, na antenach stacji cały czas emitowana jest "Szkoła z TVP" w odświeżonej formie dla klas podstawowych i ponadpodstawowych.

 materiały partnera
(materiały partnera)
dn1hu1w

Podziel się opinią

Share
dn1hu1w
dn1hu1w